Eladó jó állapotú nyaraló - Kiskunmajsa (58649399)
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 14 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 11 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotóhirdetés 12. fotóhirdetés 13. fotóhirdetés 14. fotóhirdetés 15. fotóhirdetés 16. fotóhirdetés 17. fotó

Ingatlan adatai

  • Feladva:4 napja a megveszLAK-on
  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Kiskunmajsa
  • Kategória:Nyaraló
  • Alkategória:Hétvégi ház
  • Alapterület:65 m2
  • Telekterület:420 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Igen
  • Építés éve:1993
  • Szobaszám:2 + 1 fél
  • Állapot:Jó állapotú
  • Hány szintes az ingatlan:2 szintes
falusihazak.com
+36-(30)-886-0050
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: 35336896
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Kiskunmajsán téglaház eladó

Két szintes téglaház nappali + 3 hálószobával, gázfűtéssel, klímával, 420 m2-es telken, Kiskunm ajsa üdülőövezetében eladó.
Most kedvezőbb áron lehet az Öné:
38, 5 M Ft helyett 37, 9 M Ft!

Jellemzői:
- a 420 m2-es, zöldövezeti telken öntözőrendszer lett kialakítva
- száraz téglaház bruttó 80 m2, nettó kb. 65 m2 lakótérrel
- vezetékes víz, gáz, 230v villany +éjszakai áram, fúrt kút
- a szobákban új laminált parketta, a többi helyiségben
megkímélt hidegburkolat található
- 19 m2-es nappali közvetlen terasz kapcsolattal
- a fedett terasz árnyékos, járólapozott (18 m2)
- a nyitott terasz a kerti napozásra ideális
- tetőtérben cserélt elektromos vezetékek
- fa nyílászárók kétrétegű üvegezéssel
- melegvizet villanybojler biztosítja
- fűtés gázkonvektorokkal
- 2 db új klíma

Információ:
- az ingatlan tehermentes, tulajdoni viszonya rendezett
- ideális állandó otthonnak, pihenőháznak vagy kiadásra

Jelenleg csak a hirdetéseket kezelem, az ingatlanközvetítés szünetel.
Az ingatlanok lényeges információit ismerem, a megtekintés a tulajdonossal történik.

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Munkanapokon 8-18 óra között állok rendelkezésére. Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait

Tetszett ez az eladó Kiskunmajsai jó állapotú 2 egész és 1 fél szobás nyaraló? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó nyaralóról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó nyaraló Kiskunmajsa oldal hirdetései között. Ennek az eladó nyaralónak az ára 37900000 Ft és mivel az alapterülete 65 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 583077 HUF/m2.

Az eladó nyaralók menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a falusihazak.com összes hirdetése között, vagy akár a/az falusihazak.com összes hirdetése között is.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal