Eladó jó állapotú nyaraló - Nyíregyháza
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Nyíregyháza
- Kategória:Nyaraló
- Alkategória:Hétvégi ház
- Alapterület:60 m2
- Telekterület:800 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Építés éve:1990
- Szobaszám:2
- Állapot:Jó állapotú
- Hány szintes az ingatlan:Földszintes
- Tetőtér:nincs megadva
- Komfortosság:nincs megadva
- Pince:nincs megadva
- Parkolási lehetőség:Udvaron
- Fűtés:Elektromos
- Téliesített:nincs megadva
- Bútorozottság:Bútorozott
- Fényviszony:Jó
- Tájolás:K
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:nincs megadva
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:Van
- Víz:Van
- Gáz:Nincs
- Csatorna:Nincs
- Kapcsolatfelvétel

Baloghné Járosi Rita
+36-(20)-366-5877
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: HZ058668
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó ház, Nyíregyháza
Eladó nyaraló tóparti panorámával Nyíregyháza-Császárszállás üdülőövezetébenNyíregyháza egyik legkedveltebb üdülőövezetében, Császárszállás festői környezetében kínálok eladásra egy 800 m²-es telekre épült, 54 m²-es nyaralót. Az ingatlan szigetelt, korszerűsített, fűtéséről hangulatos kemence és fatüzelésű kályha gondoskodik, így akár egész évben is használható. a ház kiváló állapotban van, rendszeresen karbantartott, így az új tulajdonos azonnal birtokba veheti. a tágas telek lehetőséget ad kertészkedésre, pihenésre, gondtalan baráti találkozásokra. a nyaraló egyik legnagyobb előnye a lenyűgöző tóparti panoráma, amely minden évszakban különleges élményt nyújt. a környék csendje, nyugalma és a természet közelsége ideális választás azoknak, akik szeretnének elvonulni a város zajától, ugyanakkor fontos számukra a könnyű megközelíthetőség. Császárszállás egyre népszerűbb, dinamikusan fejlődő település, ahol a természetes környezet és a modern életforma ideális harmóniát alkot. Ez az ingatlan tökéletes választás lehet nyaralónak, hétvégi háznak, de akár állandó lakhatásra is. Ha Ön is egy természetközeli, panorámás otthonra vágyik, ahol minden adott a feltöltődéshez, ne hagyja ki ezt a lehetőséget!
Irányár 24990000 Ft
Referencia szám: hz058668 Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait
Tetszett ez az eladó Nyíregyházai jó állapotú 2 szobás nyaraló? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó nyaralóról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó nyaraló Nyíregyháza oldal hirdetései között. Ennek az eladó nyaralónak az ára 24990000 Ft és mivel az alapterülete 60 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 416500 HUF/m2.
Az eladó nyaralók menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Baloghné Járosi Rita összes hirdetése között, vagy akár a/az Duna House Nyíregyháza, Búza tér összes hirdetése között is.

