Eladó jó állapotú nyaraló - Pécsely
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Pécsely
- Kategória:Nyaraló
- Alkategória:Hétvégi ház
- Alapterület:70 m2
- Telekterület:344 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Építés éve:1977
- Szobaszám:1
- Állapot:Jó állapotú
- Hány szintes az ingatlan:Földszintes
- Tetőtér:nincs megadva
- Komfortosság:nincs megadva
- Pince:Van
- Parkolási lehetőség:nincs megadva
- Fűtés:Egyéb
- Téliesített:nincs megadva
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:DNY
- Kilátás:Panorámás
- Internet:nincs megadva
- Klíma:nincs megadva
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:D
- Villany:Van
- Víz:Van
- Gáz:Nincs
- Csatorna:Nincs
- Kapcsolatfelvétel

Török Ádám
+36-(70)-705-2046
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: HK
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Panorámás pince Pécselyen
Csend és nyugalom pécselyen, a derék-hegy tetején
A Balatontól 7 kilóméterre, Balatonfüredtől 15 percre eladó egy panorámás, két szintes nyaraló csendes és nyugodt környezetben, erdőkkel körbeölelve.
Az DK-i fekvésű épület 1977-ben épült és 320 méter magasan található és elképesztő panorámával bír: a területről a Balaton Siófoktól Balatonöszödig majdnem 30 km hosszan látható, a Tihanyi-félsziget és a Pécselyi-medence egésze szintén. (Jó időben Somogy megye nagy része is. . . )
Az épület alsó szintjén présház és boltíves pince, a felső szinten terasz, előszoba, konyha és lakószoba kapott helyet. (Az épületben fürdőszoba nincsen. )
A délkeleti és magas fekvésnek köszönhetően a pince mélyéről és a belső lakószobából is lehet látni a Balatont!
Az Mk-1 besorolású zártkerti telek (szántó és gazdasági épület a tulajdoni lapon) nagy előnye, hogy közvetlen szomszédok nincsenek, a legközelebbi épület száz méterre található. a terület észak felől erdővel határos, a legközelebbi lakóépület több kilóméterre! Csend és nyugalom minden irányban!
Az épület jól megközelíthető Barnagról: 2, 5 kilóméteres zúzott köves út vezet az épületig, a területen több autó is kényelmesen elfér. Az épület télen-nyáron jól megközelíthető, akár két kerék meghajtású autóval is.
Az épületben villany van, a telken esővízgyűjtó (az alsó szintre bevezetve) és ásott kút található. a kútból 28 méter mélyről ivóvíz minőségű víz húzható fel.
FONTOS: a pécselyi nyaraló egy 6323 m2 nagyságú osztatlan közös telken található, amelyből az ingatlanhoz 344 m2 tartozik. a terület körbekerítve nincs, gyümölcsfák találhatóak rajta, a zöldfelület rendszeresen gondozott és nyírt.
Amennyiben a pécselyi panorámás nyaraló felkeltette az érdeklődését, keressen bármikor, nézzük meg együtt és tegyen ajánlatot! Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait

