Eladó jó állapotú nyaraló - Salgótarján (29743375)
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 24 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 21 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotóhirdetés 12. fotóhirdetés 13. fotóhirdetés 14. fotóhirdetés 15. fotóhirdetés 16. fotóhirdetés 17. fotóhirdetés 18. fotóhirdetés 19. fotóhirdetés 20. fotóhirdetés 21. fotóhirdetés 22. fotóhirdetés 23. fotóhirdetés 24. fotóhirdetés 25. fotóhirdetés 26. fotóhirdetés 27. fotó

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Salgótarján
  • Kategória:Nyaraló
  • Alkategória:Hétvégi ház
  • Alapterület:45 m2
  • Telekterület:1300 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Építés éve:1975
  • Szobaszám:2
Fekécs Nóra
+36-(30)-186-6614
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó hangulatos hétvégi ház Salgótarján–Somlyóbányán, csodás ...

Eladó Salgótarján Somlyóbányán egy hangulatos hétvégi ház, amely tökéletes választás a természet szerelmeseinek és azoknak, akik csendes, nyugodt környezetben szeretnének kikapcsolódni.
Az 1975-ben épült, fa szerkezetű, szigetelt ház 45 m² alapterületű, tetőtere beépített, így kényelmes elosztással két szoba áll rendelkezésre. Az ingatlan teljes berendezéssel együtt eladó, így akár azonnal birtokba vehető.
A ház műszaki állapota jó:
2018-ban az elektromos hálózat teljes cseréje megtörtént (16A),
a víz bevezetésre került,
WC található az ingatlanban,
a fürdési lehetőséget fatüzelésű bojlerrel ellátott kerti zuhanyzó biztosítja.
Az 1 300 m²-es telek igazi zöld oázis, rengeteg örökzölddel, madárcsicsergéssel és kellemes természetközeli hangulattal várja új tulajdonosát. a kert kiváló családi és baráti összejövetelekhez, rendelkezésre áll kerti kiülő és bográcsozó is.
A villanyfűtés egész évben komfortos használatot biztosít. Az udvarban parkolási lehetőség adott. Az ingatlan tehermentes, egy tulajdonossal rendelkezik.
Ha egy nyugodt, panorámás, természetközeli hétvégi házat keres Salgótarján közelében, ezt érdemes megnézni! Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait

Tetszett ez az eladó Salgótarjáni jó állapotú 2 szobás nyaraló? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó nyaralóról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó nyaraló Salgótarján oldal hirdetései között. Ennek az eladó nyaralónak az ára 6900000 Ft és mivel az alapterülete 45 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 153333 HUF/m2.

Az eladó nyaralók menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Fekécs Nóra összes hirdetése között, vagy akár a/az Gyémánt Ingatlaniroda Salgótarján összes hirdetése között is.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal