megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portál
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 16 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 13 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotóhirdetés 12. fotóhirdetés 13. fotóhirdetés 14. fotóhirdetés 15. fotóhirdetés 16. fotóhirdetés 17. fotóhirdetés 18. fotóhirdetés 19. fotó

Ingatlan adatai

  • Feladva:7 órája a megveszLAK-on
  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Siófok
  • Kategória:Nyaraló
  • Alkategória:Hétvégi ház
  • Alapterület:125 m2
  • Telekterület:704 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Építés éve:1985
  • Szobaszám:6
  • Állapot:Jó állapotú
  • Hány szintes az ingatlan:Földszintes
  • Tetőtér:nincs megadva
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Pince:nincs megadva
  • Parkolási lehetőség:nincs megadva
  • Fűtés:Elektromos
  • Téliesített:nincs megadva
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:Napfényes
  • Tájolás:NY
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Klíma:Van
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:Van
  • Víz:Van
  • Gáz:Telken belül
  • Csatorna:Van
  • Kapcsolatfelvétel
Gáborné Kóczián Nikolett
Gáborné Kóczián Nikolett
+36-(30)-386-0395
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: HZ041449
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó ház, Siófok, Eladó jó állapotú nyaraló - Siófok


Balaton 200 méterre, három szint, három apartman, kész bevételi forrás Siófok aranypartján!

Van az a hely, ahol a reggeli kávé után már a Balaton felé sétálsz, a vendégek pedig évről évre visszatérnek. Ez pontosan egy ilyen ingatlan!

Siófok közkedvelt Aranypartján, mindössze 200 méterre a szabadstrandtól kínálunk megvételre egy felújított ikerházfelet, amely jelenleg is sikeresen működő szálláshelyként üzemel, stabil, visszatérő vendégkörrel.

Az 1980-as években épült, tégla szerkezetű ingatlan három szinten összesen három különálló apartmant foglal magában. Mindegyik szinten két szoba, saját fürdőszoba, konyha és terasz szolgálja a kényelmet, így akár több generáció együttélésére, akár turisztikai hasznosításra is kiváló választás.
A felújítás során: új fürdőszobák és burkolatok készültek, műanyag nyílászárók kerültek beépítésre redőnnyel és szúnyoghálóval, 3 db klíma biztosítja a kellemes hőmérsékletet.

A telken belül gázcsonk található, az autók számára pedig zárt udvari parkoló áll rendelkezésre.

A Balaton partja néhány perc séta, a Petőfi sétány és a pezsgő nyári élet központja pedig mindössze 2 kilométerre található.

Az ingatlan osztatlan közös tulajdonú telken helyezkedik el, ügyvédi használati megosztással, rendezett jogi háttérrel.

Ha olyan balatoni ingatlant keres, amely nemcsak nyaralásra, hanem bevételtermelésre is alkalmas, akkor ezt a lehetőséget érdemes személyesen is megismerni. A Balaton közelsége adott, a vendégek már szinte úton vannak most már csak az új tulajdonos hiányzik!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Referencia szám: hz041449 Lakáshitelre van szüksége? Kattintson!

Megfogott ez az eladó siófoki jó állapotú 6 szobás nyaraló? Kérdezz rá a részletekre, és tudj meg mindent erről az eladó nyaralóról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó nyaraló Siófok oldal hirdetései között, vagy böngéssz tovább a megveszLAK ingatlan kínálatában. Ennek az eladó nyaralónak az ára 170 000 000 HUF és mivel az alapterülete 125 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 1 360 000 HUF/m2.

Az eladó nyaralók menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Gáborné Kóczián Nikolett összes hirdetése között, vagy akár a/az Duna House Siófok, Fő utca összes hirdetése között is.

További hirdetéseket találsz az eladó Balaton déli parti nyaralók között. Ha a teljes régió kínálata érdekel, nézd meg az eladó Balatoni nyaralók oldalt.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal