Eladó újszerű állapotú nyaraló - Zalaegerszeg (79268949) - megveszLAK.hu - megveszLAK.hu
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés fotó
hirdetés fotó hirdetés fotó
hirdetés fotó hirdetés fotó
hirdetés fotó
+ 18 fotó
hirdetés fotó
+ 15 fotó
hirdetés fotóhirdetés fotóhirdetés fotóhirdetés fotóhirdetés fotóhirdetés fotóhirdetés fotóhirdetés fotóhirdetés fotóhirdetés fotóhirdetés fotóhirdetés fotóhirdetés fotóhirdetés fotóhirdetés fotó
tetszik ez a hirdetés
nem tetszik ez a hirdetés
29 500 000 HUF

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Zalaegerszeg
  • Kategória:Nyaraló
  • Alkategória:Hétvégi ház
  • Alapterület:72 m2
  • Telekterület:961 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:2
  • Állapot:Újszerű, kitűnő
  • Hány szintes az ingatlan:2 szintes
  • Tetőtér:nincs megadva
  • Komfortosság:Összkomfortos
  • Pince:nincs megadva
  • Parkolási lehetőség:Udvaron
  • Fűtés:Kandalló
  • Téliesített:Igen
  • Bútorozottság:Részben bútorozott
  • Fényviszony:
  • Tájolás:NY
  • Kilátás:Panorámás
  • Internet:Szélessávú (>10Mbps)
  • Klíma:nincs megadva
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:Van
  • Víz:Van
  • Gáz:Nincs
  • Csatorna:Utcában
  • Elérhetőség
  • Üzenetküldés
GlobalHouse Ingatlaniroda
GlobalHouse Ingatlaniroda
+36-(20)-520-1813
Hirdető minősítése
minősítés 3
Neved:
Email címed:
Telefonszámod:
Üzeneted:
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom KÜLDÉS

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Zalaegerszeg - 2 szintes gerendaház panorámás telekkel eladó


Zalaegerszeg Egerszeghegy városrészében eladó egy panorámás telken épült 2 szintes, kitűnő állapotban lévő gerendaház. Az ingatlan zártkerti besorolású, művelési ágból kivett. Az új tulajdonos rövid időn belül birtokba veheti és élvezheti minden előnyét: csodálatos nyugati panoráma, tiszta levegő, nyugalom, igényesen megépített és folyamatosan karbantartott épület, örökzöldek, gyümölcsfák, dísz bokrok.

Az épület belső kialakítása:

Lakószint (36 m2):

- nappali/konyha/étkező (kerámia járólap)
- hálószoba (laminált padló)
- fürdőszoba (zuhanyzó, mosdó, wc)
- fedett terasz( kerámia járólap, 14 m2, csodálatos panoráma a környező dombokra)

Pince szint (36 m2): 1 légtér, amiből akár egy további lakrész, vagy igény szerint garázs, tároló is kialakítható. A víz, meleg víz, villany rendelkezésre áll.

A fűtés kéménybe köthető kályhával oldható meg mindkét szinten, illetve a lakószinten akár hűtő/fűtő klímaberendezés is megfelelő hőmérsékletet biztosít télen-nyáron. A meleg vizet villanybojler biztosítja. A tetőt bitumenes zsindely borítja. A helyiségekben fából készült, hőszigetelt ablakok kerültek beépítésre, a bejárati ajtó is fából készült, szintén hőszigetelt, 5 ponton záródó. A terasz korlátja esztétikus fa burkolattal készült, virágtartóval kombinálva. Az ablakokra kívülről zsalugáter került, emelve az épület esztétikai értékét és biztonságát.

Közművek: víz, villany

Udvar: gondozott, rajta pázsit, örökzöldek, dísz bokrok, gyümölcsfák (alma, körte, cseresznye, szilva) található. Parkolni az épület előtti kavicsos parkolóban, vagy a pince szinti garázsban lehet.

Zalaegerszeg belvárosa autóval kb. 10 Perc alatt elérhető. Helyi járatú autóbusz megálló az ingatlantól 200 m-re található, a buszok napközben óránként közlekednek, illetve igazodnak a reggeli munkakezdéshez is.

Az ingatlan folyamatos lakhatásra is alkalmas, vagy vendégházként is hasznosítható. A telken konyhakert kialakítására is lehetőség van. A környék csendes, a szomszédos portákon hasonló színvonalú hétvégi házak, családi házak épültek.
 
 

Hasonló ingatlan hirdetések

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal