Eladó vendéglátási ingatlan - Sopron (21824366)
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 12 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 9 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotóhirdetés 12. fotóhirdetés 13. fotóhirdetés 14. fotóhirdetés 15. fotó

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Sopron
  • Kategória:Vendéglátás
  • Alkategória:Hotel, szálloda, panzió
  • Alapterület:nincs megadva
  • Telekterület:nincs megadva
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:nincs megadva
  • Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
  • Hányadik emeleti:nincs megadva
  • Parkolási lehetőség:nincs megadva
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:nincs megadva
  • Tájolás:nincs megadva
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Klíma:nincs megadva
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Kapcsolatfelvétel
Pénzesné Hofstetter El...
Pénzesné Hofstetter El...
+36-(30)-507-8879
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Sopronban a Poncihter negyedben nagyon igényes , újszerű apart...


Sopronban a Poncichter negyedben nagyon igényesen felújított, átalakított, 6 lakrészből ( 28-95 nm között) és egy reggeliző közös helyiségből álló apartmanház eladó. Az épület átalakított, felújított, műszakilag modernizált de megjelenésében megtartotta az autentikus vonásokat. Fűtést 2 Vaillant gázkazán biztosítja ( 250 és 300 l-s melegvíztartállyal). Mindegyik lakrész klimatizált ( Daikin hűtő-fűtő klíma). Külső nyílászárók 3 rétegű fa nyílászárók. Külső hőszigetelés téglaburkolatok alatt 8 cm vastagságú színezett felületeken 15 cm hőszigetelés lett beépítve. Víz szigetelések: a régi falak injektálva lettek, a vízszintes felületek 4 mm vastag modifikált bitumenes szigetelőlemezt kaptak. Az injektált falak belső oldalon minimum 3 cm vastag mész vakolattal lettek bevakolva (műemlékvakolat).
Kérésre lakrészeket bemutató videót, képeket küldök. a hirdetésben izelítőül pár kép jelenik meg. Az ingatlan többgenerációs családi házként is hasznosítható.
(Hivatkozási szám: m114952) Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait

Tetszett ez az eladó Soproni vendéglátási ingatlan? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó vendéglátási ingatlanról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó vendéglátási ingatlan Sopron oldal hirdetései között.

Az eladó vendéglátási ingatlanok menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Pénzesné Hofstetter Eleonóra összes hirdetése között, vagy akár a/az Lővér Ingatlan összes hirdetése között is.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal