Eladó felújítandó ház - Budapest III. kerület (45412424)
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 4 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 1 fotó
hirdetés 7. fotó

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Budapest III. kerület
  • Kategória:Ház
  • Alkategória:Ikerház
  • Alapterület:150 m2
  • Telekterület:500 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Építés éve:1940
  • Szobaszám:6
  • Állapot:Felújítandó
  • Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
  • Tetőtér:nincs megadva
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Pince:nincs megadva
  • Parkolási lehetőség:Beállóban
  • Fűtés:Egyéb
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:nincs megadva
  • Tájolás:nincs megadva
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Klíma:nincs megadva
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:Van
  • Víz:Van
  • Gáz:Van
  • Csatorna:Van
  • Kapcsolatfelvétel
Dr. Makay Zsuzsanna
Dr. Makay Zsuzsanna
+36-(70)-479-7333
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Kivételes adottságokkal rendelkező, tágas ikerházfél eladó a 2...


Kivételes adottságokkal rendelkező, tágas ikerházfél eladó a 2. És a 3. kerület határán a környék legcsendesebb utcájában!

Eladó a Mátyáshegyen, a 2. kerület határán egy kiváló adottságokkal rendelkező 150m2-es ikerházfél gondozott 500 m2-es telken csendes utcában, mégis közel a városhoz!

A ház belső kétszintes, és jelenleg két egymástól szeparált lakásból áll melyek külön bejáraton közelíthetők meg. Az alsó szinten három tágas szoba, konyha és fürdőszoba található. a felső szinthez külső lépcső kapcsolódik és szintén három szobából, konyhából és fürdőszobából áll. a tereket a sok fény és tágasság jellemzi.

A kert kellemes méretű és gondozott, a szomszédtól elszeparált és egy udvari autóbeálló is található rajta.

A felújítás során a leendő tulajdonos megtarthatja a két külön lakást, így akár többgenerációs együttélést is lehetővé tesz. Vagy egybenyitva a két lakrészt egy 150m-es lakást kaphat a Mátyáshegy egyik legjobb környékén. a ház előnye a természetközeliség, a jó levegő, a csend. Kertészkedhetsz, virágokat ültethetsz, termeszthetsz zöldségeket, gyümölcsöket, élvezheted a nyugalmat és a szabad levegőt, mindezt csupán pár percre a belvárostól, kiváló közlekedés mellett! Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait

Tetszett ez az eladó Budapest III. kerületi felújítandó 6 szobás ikerház? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó ikerházról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó ház Budapest III. kerület oldal hirdetései között. Ennek az eladó háznak az ára 250000000 Ft és mivel az alapterülete 150 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 1666667 HUF/m2.

Az eladó házak menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Dr. Makay Zsuzsanna összes hirdetése között, vagy akár a/az Családi Ingatlan összes hirdetése között is.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal