Eladó átlagos állapotú ház - Budapest III. kerület (72757532)
INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
+ 29 fotó
hirdetés 1. fotó
tetszik ez a hirdetés
nem tetszik ez a hirdetés
Kedvencnek
jelölöm
Elküldöm
emailben
Megosztás Szavazás
Kedvezményes lakáshitel ajánlatok
249 900 000 HUF árcsökkenés figyelő

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Budapest III. kerület
  • Kategória:Ház
  • Alkategória:Ikerház
  • Alapterület:270 m2
  • Telekterület:700 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Építés éve:1988
  • Szobaszám:7
  • Állapot:Átlagos állapotú
  • Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
  • Tetőtér:nincs megadva
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Parkolási lehetőség:nincs megadva
  • Fűtés:Gáz (cirko)
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:nincs megadva
  • Tájolás:ÉK
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:Van
  • Víz:Van
  • Gáz:Van
  • Csatorna:Van
INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
  • Üzenetküldés
  • Hívás
Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom
Simon Nikolett
Simon Nikolett
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
ingatlan mutatása térképen

Hitel ajánlat

hitelajánlat Promóció, mely nem minősül ajánlattételnek.

Ingatlan hirdetés leírása

Eladásra kínáljuk a Remetehegyi úton ezt a háromszintes, 270 m...

Eladásra kínáljuk a Remetehegyi úton ezt a háromszintes, 270 m²-es ikerházfelet, amely 700 m²-es, saját használatú telekkel rendelkezik.
Az ingatlan szintenként 90 m²-es, összesen 7 szobával, így igazán tágas életteret biztosít, valamint akár két különálló lakásra is könnyedén átalakítható.

A házhoz önálló pince, garázs és több tárolóhelyiség is tartozik, emellett a padlás további praktikus lehetőségeket kínál. Déli fekvésének és nagy ablakainak köszönhetően a helyiségek világosak, a házból és a kertből pedig gyönyörű, örökpanorámás kilátás nyílik.

Az épület 1988-ban épült masszív tégla falazattal, jelenlegi állapota átlagos, részlegesen felújítandó, így új tulajdonosa saját ízlése és igényei szerint alakíthatja. a fűtést gázkazán biztosítja, emellett korszerű napelemrendszer is telepítésre került, amely hosszú távon jelentős rezsicsökkentést eredményez.
A 700 m²-es kert ideális helyszín pihenéshez, családi és baráti összejövetelekhez, illetve kertészkedéshez is.

A lokáció kiemelkedő: a csendes, zöldövezeti környezet tökéletes nyugalmat biztosít, ugyanakkor a város közelsége, a jó közlekedés és a közeli bevásárlási, oktatási és egészségügyi lehetőségek miatt rendkívül praktikus választás.

További részletekért hívjon mielőbb!

Egyedi igényekre szabott lakáshitelekkel állunk rendelkezésére. Bankfüggetlen Hitel Centrumunk az országban elérhető összes bank és hitelintézet ajánlatát versenyezteti az Ön számára díjmentesen.
Munkatársaink nagy szakmai tapasztalattal várják Önt az előre egyeztetett időpontban akár a normál munkaidő után is. Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait

Hasonló ingatlan hirdetések




Felhívom
© megveszLAK.hu
Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal