Eladó jó állapotú ház - Budapest XV. kerület
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Feladva:6 hónapnál régebbi hirdetés
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Budapest XV. kerület
- Kategória:Ház
- Alkategória:Ikerház
- Alapterület:36 m2
- Telekterület:90 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Építés éve:1950
- Szobaszám:3
- Állapot:Jó állapotú
- Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
- Tetőtér:nincs megadva
- Komfortosság:nincs megadva
- Pince:nincs megadva
- Parkolási lehetőség:nincs megadva
- Fűtés:Gáz (konvektor)
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:D
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:nincs megadva
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:Van
- Víz:Van
- Gáz:Van
- Csatorna:Van
- Kapcsolatfelvétel

Pataki Ferenc
+36-(70)-469-3211
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
2 és fél szobás ikerház eladó Budapest XV. kerület kertvárosi ...
2 És fél szobás ikerház eladó Budapest XV. kerület kertvárosi részén
Képzeld el, hogy egy csendes, nyugodt kertvárosi környezetben találod meg új otthonodat Budapest XV. kerületében, Rákospalotán. Ez a 2 és fél szobás ikerház ideális választás lehet fiatal pároknak, első lakásvásárlóknak vagy akár befektetésnek is.
Az ingatlan 36 m² alapterületű, praktikus elosztásának köszönhetően jól kihasználható terekkel rendelkezik. a hozzá tartozó 89, 5 m²-es saját kert remek lehetőséget biztosít pihenésre, kertészkedésre vagy akár kisállat tartására is. a rendezett udvarhoz kerti tároló is tartozik.
A ház jó állapotú, így akár azonnal költözhető. a fűtésről gázkonvektor gondoskodik, amely kellemes meleget biztosít a téli hónapokban is. Az ingatlan bővíthető, így hosszabb távon is kiváló választás lehet.
A környék csendes, biztonságos és zöldövezeti hangulatú, ugyanakkor kiváló közlekedéssel rendelkezik. a közelben buszmegállók találhatók, amelyekkel Budapest belvárosa gyorsan elérhető. Iskolák, boltok és egyéb szolgáltatások szintén könnyen megközelíthetők.
Az ingatlan osztatlan közös tulajdonban van, használati megosztással rendelkezik.
⚠️ Az ingatlan kizárólag készpénzes vásárlásra elérhető, hitelre nem megvásárolható.
Ha egy nyugodt, kertkapcsolatos otthont keresel jó elhelyezkedéssel, ez az ingatlan remek lehetőség lehet számodra. További információért vagy megtekintésért keress bizalommal! FIX 3% lakáshitelre megvehető
Tetszett ez az eladó Budapest XV. kerületi jó állapotú 3 szobás ikerház? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó ikerházról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó ház Budapest XV. kerület oldal hirdetései között. Ennek az eladó háznak az ára 34900000 Ft és mivel az alapterülete 36 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 969444 HUF/m2.
Az eladó házak menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Pataki Ferenc összes hirdetése között, vagy akár a/az Otthon Centrum XIII. kerület - O2 Katona összes hirdetése között is.

