Eladó jó állapotú ház - Budapest XXII. kerület (23159724)
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 26 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 23 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotóhirdetés 12. fotóhirdetés 13. fotóhirdetés 14. fotóhirdetés 15. fotóhirdetés 16. fotóhirdetés 17. fotóhirdetés 18. fotóhirdetés 19. fotóhirdetés 20. fotóhirdetés 21. fotóhirdetés 22. fotóhirdetés 23. fotóhirdetés 24. fotóhirdetés 25. fotóhirdetés 26. fotóhirdetés 27. fotóhirdetés 28. fotóhirdetés 29. fotó

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Budapest XXII. kerület
  • Kategória:Ház
  • Alkategória:Ikerház
  • Alapterület:162 m2
  • Telekterület:250 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Építés éve:2008
  • Szobaszám:6
Vargáné Albert Zsuzsanna
+36-(30)-145-5550
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: HZ021837
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó ház, Budapest 22. ker.

Budafoki, rezsibarát családi otthon 6 szobával, 2 fürdővel, költözhető állapotban!

Budafok csendes, jól megközelíthető részén eladó egy 162 nm -es, világos, kétszintes ikerházfél 250 nm -es gondozott kerttel.

A ház ideális nagycsaládosoknak vagy akár kétgenerációs együttélésre is, hiszen:

6 külön nyíló szoba
2 fürdőszoba
3 wc
tágas közösségi terek
terasz és erkély
kamra
autóbeálló
áll rendelkezésre.

Az ingatlanon 2022-ben az alábbi felújítások történtek:

új kondenzációs kazán
külső szigetelés

Kedvező fenntartási költségek
A jelenlegi havi rezsi:

gáz: kb. 12. 000 Ft
villany: kb. 10. 000 Ft
víz: kb. 9. 000 Ft
A ház jó állapotú, gyorsan költözhető, igény esetén a teljes bútorzat is maradhat.

A környék infrastruktúrája kiváló:
Savoya Park, Campona, tömegközlekedés és főbb közlekedési útvonalak könnyen elérhetők.
Bővebb információért és megtekintésért hívjon, akár hétvégén is!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül. Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait

Tetszett ez az eladó Budapest XXII. kerületi jó állapotú 6 szobás ikerház? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó ikerházról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó ház Budapest XXII. kerület oldal hirdetései között. Ennek az eladó háznak az ára 179000000 Ft és mivel az alapterülete 162 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 1104938 HUF/m2.

Az eladó házak menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Vargáné Albert Zsuzsanna összes hirdetése között, vagy akár a/az Duna House Dunaharaszti összes hirdetése között is.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal