Eladó jó állapotú ház - Dunakeszi
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Dunakeszi
- Kategória:Ház
- Alkategória:Ikerház
- Alapterület:170 m2
- Telekterület:360 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:5
- Állapot:Jó állapotú
- Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
- Tetőtér:nincs megadva
- Komfortosság:nincs megadva
- Pince:Nincs
- Parkolási lehetőség:nincs megadva
- Fűtés:nincs megadva
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:nincs megadva
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:nincs megadva
- Akadálymentesített:Nem akadálymentesített
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:nincs megadva
- Víz:nincs megadva
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:nincs megadva
- Kapcsolatfelvétel

Andrea
+36-(70)-525-6113
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
A Természet Szerelmeseinek figyelmébe ajánlom Dunakeszi egyik ...
A Természet Szerelmeseinek figyelmébe ajánlom Dunakeszi egyik legkedveltebb részén, Révdűlőben található, 2005-ben épült, bruttó 170 m²-es, ( netto140m2) kétszintes, Duplakomfortos ikerház-felet, mely nappali + 4 szobás elrendezésével ideális választás nagyobb családok számára.
Az ingatlan nyugodt, családi házas környezetben,
elő-, oldal-, és hátsókertes,
Kényelmesen Gondozható 360m2-es telken helyezkedik el.
Legnagyobb értéke az elhelyezkedése:
a Dunapart közelsége különleges életminőséget biztosít.
A sétány, hangulatos éttermek, kávézók és a strand mind-mind pár perc alatt elérhetőek, így a természet és a kikapcsolódás a mindennapok része lehet.
A főváros könnyedén és gyorsan elérhető, távolságibusz szintén párpercre!
Az ingatlan fűtéséről és melegvíz ellátásáról gázkazán gondoskodik, radiátoros hőleadással, szobák Klímával felszereltek!
Fenntartási költsége kedvező, nem haladja meg egy átlagos panellakás rezsijét.
A ház folyamatosan karbantartott, korának megfelelő, stabil műszaki állapotú, ugyanakkor lehetőséget kínál arra, hogy az új tulajdonos saját ízlésére formálja.
Nagy előnye az ingatlannak a benne rejlő átalakítási lehetőség!
Alaprajzon jól látható:
+ 1 szoba kialakítása megoldható a jelenlegi Fűtött garázs helyén, amelyhez mindössze az előszoba felől egy ajtónyitás, illetve a garázskapu nyílászárókra történő cseréje szükséges.
Amennyiben a leendő tulajdonos kétgenerációs kialakításban gondolkodik, úgy a már beépített első terasz helyén akár egy külön konyha is kialakítható, így egy teljesen szeparált lakrész hozható létre – ideális nagyszülő vagy felnőtt gyermek számára.
Sőt, ha a fiatalabb generáció az emeletet választaná, ott is adott a lehetőség egy +1 konyha kialakítására, így valóban két, egymástól jól elkülönülő élettér jöhet létre egy fedél alatt.
Rengeteg a lehetőség – gyakorlatilag csak fantázia kérdése, hogyan válik ez az ingatlan valódi kétgenerációs otthonná.
Ez az ingatlan nem csak egy ház – hanem egy rugalmasan alakítható élettér, amely együtt tud változni a család igényeivel!
Fszt:
Előszoba 10m2
Amerikai konyha nappalival: 34m2
Fszt-i szoba 12m2
Fürdőszoba mellékhelyiséggel: 7m2
Emelet:
Közlekedő:7m2
szobák: 16, 16, 14
Gardrób 6m2
Fürdőszoba: 7 m2
Külön mellékhelyiség mosdóval: 2m2
Fűtött Garázs: 20m2
+Térkövezett utcafront gk. Beállóval
Az ingatlan Tehermentes, hitelintézet közreműködésével is megvásárolható! FIX 3% lakáshitelre megvehető
Tetszett ez az eladó Dunakeszi jó állapotú 5 szobás ikerház? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó ikerházról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó ház Dunakeszi oldal hirdetései között. Ennek az eladó háznak az ára 144900000 Ft és mivel az alapterülete 170 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 852353 HUF/m2.
Az eladó házak menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Andrea összes hirdetése között, vagy akár a/az Balla Ingatlan összes hirdetése között is.

