Eladó átlagos állapotú ház - Nyíregyháza (16344554)
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 4 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 1 fotó
hirdetés 7. fotó

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Nyíregyháza
  • Kategória:Ház
  • Alkategória:Ikerház
  • Alapterület:180 m2
  • Telekterület:400 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Építés éve:1990
  • Szobaszám:4
  • Állapot:Átlagos állapotú
  • Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
  • Tetőtér:nincs megadva
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Pince:Nincs
  • Parkolási lehetőség:nincs megadva
  • Fűtés:Gáz (cirko)
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:nincs megadva
  • Tájolás:nincs megadva
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Klíma:nincs megadva
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:nincs megadva
  • Víz:nincs megadva
  • Gáz:nincs megadva
  • Csatorna:nincs megadva
  • Kapcsolatfelvétel
Kálya Réka
Kálya Réka
+36-(70)-500-9226
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

KORÁNYI KERTVÁROSBAN N+4 SZOBÁS IKERHÁZ ELADÓ


Nyíregyháza Korányi kertváros egyik csendes utcájában eladásra kínálunk egy 400 nm -es telken elhelyezkedő 180 nm -es két szintes családi ikerházat, mely n+4 hálószobás, redőnnyel és rovarhálóval felszerelt műanyag nyílászárós, egyedi gázfűtéses új radiátor hőleadókkal, 4 db klímával felszerelt, nagy 25 nm -es terasszal és egy állásos házhoz kapcsolódó garázzsal rendelkező, azonnal birtokba vehető ikerház
Automata napelemrendszerrel felszerelt új tetőszerkezet, riasztó, távfelügyelet, pince, automata öntözőrendszer és gondozott parkosított udvar jellemzi.
További kérdés vagy megtekintés esetén keressen bizalommal. Az ingatlan azonosítója: 97964Érdeklődni: +36705009226 FIX 3% lakáshitelre megvehető

Tetszett ez az eladó Nyíregyházai átlagos állapotú 4 szobás ikerház? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó ikerházról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó ház Nyíregyháza oldal hirdetései között. Ennek az eladó háznak az ára 99500000 Ft és mivel az alapterülete 180 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 552778 HUF/m2.

Az eladó házak menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Kálya Réka összes hirdetése között, vagy akár a/az Szabolcs Ingatlanközvetítő Iroda összes hirdetése között is.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal