megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portál
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ

Ingatlan adatai

  • Feladva:6 hónapja a megveszLAK-on
  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Kalocsa
  • Kategória:Ipari ingatlan
  • Alkategória:Egyéb
  • Alapterület:312 m2
  • Telekterület:nincs megadva
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
  • Hányadik emeleti:nincs megadva
  • Parkolási lehetőség:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:nincs megadva
  • Víz:nincs megadva
  • Gáz:nincs megadva
  • Csatorna:nincs megadva
  • Kapcsolatfelvétel
Tresz Péter
Tresz Péter
+36-(70)-945-6603
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: IP083126
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó ipari, Kalocsa


Kalocsa ipartelepi részén, belterületen eladó 4 ha (39758 m2) ipari ingatlan, telephely és . a nyilvántartás szerint iroda és lakás, műhely, (csapadékvíz és tűzivíz tározó), jármű tároló, illetve építési terület. Az épülő Duna híd szomszédságában, Pakstól légvonalban ~8 km-re! a belvárostól 3 percre található. a területen egy 2008-ban épült 312 m2-es, klimatizált épület is helyet kapott, melyben a földszinten iroda, műhelyek, tároló, emeleti részén 150 m2-es szolgálati lakás található. 9000 m2-es gondozott (rendszeresen kotort mederrel, halakkal) az épület mellett, illetve műhelyek, jármű és gépek számára tárolók találhatóak a területen. Az épület előtt térkövezett parkoló áll rendelkezésre, illetve aszfaltozott nagy terület kamionok, gépek és egyéb jármű számára. a környezete zöld, rendezett! Balatoni nyaraló vásárlás, beszámítás az árba lehetséges! Érdeklődés esetén keressen bizalommal, nézzük meg együtt!

Referencia szám: ip083126-ml Lakáshitelre van szüksége? Kattintson!

Érdekel ez az eladó kalocsai ipari ingatlan? Egyeztess a hirdetővel, és kérdezz rá a legfontosabb részletekre erről az eladó ipari ingatlanról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó ipari ingatlan Kalocsa oldal hirdetései között, vagy böngéssz tovább a megveszLAK ingatlan kínálatában.

Az eladó ipari ingatlanok menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Tresz Péter összes hirdetése között, vagy akár a/az Duna House Baja összes hirdetése között is.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal