Eladó jó állapotú iroda - Kisvárda
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Feladva:6 hónapnál régebbi hirdetés
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Kisvárda
- Kategória:Iroda
- Alkategória:Irodaházban
- Alapterület:68 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Állapot:Jó állapotú
- Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
- Hányadik emeleti:nincs megadva
- Parkolási lehetőség:nincs megadva
- Őrzött parkoló:nincs megadva
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:nincs megadva
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:nincs megadva
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Közös költség:8 000 Ft
- Kapcsolatfelvétel

Czeglédi Csaba
+36-(70)-388-5416
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Megvételre kínálok Kisvárdán frekventált helyen a Szatmári üzl...
Megvételre kínálok Kisvárdán frekventált helyen a Szatmári üzletház szomszédságában, egy 1997 -ben téglából épült, földszintes, 68 nm -es, utcafronti kirakattal és bejárattal rendelkező üzlethelyiséget. Az ingatlanban 60 nm -es ügyféltér, mosdó-zuhanyozó és külön wc található. a fűtésről és meleg vízről gáz-cirkó kazán gondoskodik. Jelenleg irodaként funkcionál, bérlővel. Közvetlenül mellette szintén eladó egy 56 nm -es, félszuterén, galériás üzlet helyiség, mellyel akár össze is nyitható, (lásd a képeken).
Kisvárda üzleti célú Lakáshitelre van szüksége? Kattintson!
Jó lehetőségnek tűnik ez az eladó kisvárdai jó állapotú iroda? Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel, és kérdezz rá a részletekre erről az eladó irodáról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó iroda Kisvárda oldal hirdetései között, vagy böngéssz tovább a megveszLAK ingatlan kínálatában.
Az eladó irodák menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Czeglédi Csaba összes hirdetése között, vagy akár a/az Otthon Centrum Kisvárda összes hirdetése között is.

