Eladó iroda - Pápa (35274597)
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 8 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 5 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotó

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Pápa
  • Kategória:Iroda
  • Alkategória:Lakásban
  • Alapterület:21 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Állapot:nincs megadva
  • Hány szintes az ingatlan:3 szintes
  • Hányadik emeleti:Földszint
  • Parkolási lehetőség:Utcán (fizetős)
  • Őrzött parkoló:nincs megadva
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:nincs megadva
  • Tájolás:nincs megadva
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Klíma:nincs megadva
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Kapcsolatfelvétel
Némethy Zsolt
Némethy Zsolt
+36-70-601-6610
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Pápa belvárosának peremén - remek lehetőségekkel bíró, 21 m2-e...


Pápa belvárosának peremén - remek lehetőségekkel bíró, 21 m2-es földszinti irodai ingatlan eladó!

Eladásra kínálok egy 2008-ban épült, igényes társasház földszintjén található, 21 m2-es, két helyiségből álló, jelenleg irodaként nyilvántartott ingatlant.
A helyiség teljesen üres és burkolatlan, így az új tulajdonos szabad kezet kap a kialakításban - legyen szó rendelőről, szolgáltatói tér kialakításáról, kozmetikáról, fodrászatról vagy akár egy hangulatos, kis üzletről.
A helyiséget három darab modern, műanyag hőszigetelt nyílászáró teszi világossá, valamint 25 amperes betáp biztosítja az üzemszerű működéshez szükséges elektromos kapacitást.
Az ingatlan jelenleg irodai besorolású, azonban a megfelelő engedélyek beszerzésével üzlethelyiséggé is minősíthető, így kiváló lehetőség mind vállalkozóknak, mind befektetőknek. a frekventált elhelyezkedés és a földszinti, utcáról könnyen megközelíthető kialakítás miatt gyorsan kiadható, és értékálló befektetésnek számít.
Ha egy könnyen alakítható, belváros közeli ingatlant keresel vállalkozásod számára - itt a lehetőség! Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait

Tetszett ez az eladó Pápai iroda? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó irodáról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó iroda Pápa oldal hirdetései között.

Az eladó irodák menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Némethy Zsolt összes hirdetése között, vagy akár a/az Pápa Eötvös utca 16 - OTP Ingatlanpont Iroda összes hirdetése között is.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal