Eladó telek - Nagymaros
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Nagymaros
- Kategória:Telek
- Alkategória:Külterületi
- Alapterület:nincs megadva
- Telekterület:892 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Villany:Utcában
- Víz:Nincs
- Gáz:Nincs
- Csatorna:Nincs
- Kapcsolatfelvétel

Bohus László
+36-(70)-412-4106
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Egy különleges lehetőség várja azokat az ingatlanbefektetőket,...
Egy különleges lehetőség várja azokat az ingatlanbefektetőket, akik egy olyan telek után kutatnak, melynek kilátása a Dunára nyílik. a telek, amit most eladásra kínálunk, egy 892 nm -es terület, mely a Pest vármegyei Nagymaroson található, a Nagyhenc dűlőben. Az érintett telek, három oldalról kerített. Mk-A4 jelű, kertes mezőgazdasági övezetbe tartozik. Ebben az övezetben csak a 10000nm -nél nagyobb telek beépíthetősége 3%. Az ingatlan környéke rendkívül előnyös adottságokkal rendelkezik. Az autóval történő közlekedés kényelmes és egyszerű, míg a tömegközlekedési lehetőségek is kiválóak. Az ingatlan autóval jól járhatóan megközelíthető. Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait
Tetszett ez az eladó Nagymarosi telek? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó telekről! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó telek Nagymaros oldal hirdetései között.
Az eladó telkek menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Bohus László összes hirdetése között, vagy akár a/az Otthon Centrum Vác összes hirdetése között is.

