Eladó telek - Pápa (63977348)
+ 4 fotó
hirdetés 1. fotó

Eladó telek Pápa

árcsökkenés figyelő
Kedvencbe Megosztás Árfigyelő
Kedvezményes lakáshitel ajánlatok
5 990 000 HUF

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Pápa
  • Kategória:Telek
  • Alkategória:Külterületi
  • Alapterület:nincs megadva
  • Telekterület:nincs megadva
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Villany:Telken belül
  • Víz:Telken belül
  • Gáz:Nincs
  • Csatorna:Nincs
INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
  • Üzenetküldés
  • Hívás
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom
Némethy Zsolt
Némethy Zsolt
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
ingatlan mutatása térképen

Hitel ajánlat

Ingatlan hirdetés leírása

Eladásra kínálunk Pápán, az Öreghegyben egy 2036 m2 nagyságú, ...

Eladásra kínálunk Pápán, az Öreghegyben egy 2036 m2 nagyságú, teljes egészében körbekerített zártkerti telket, amely kiváló elhelyezkedésének köszönhetően autóval és tömegközlekedéssel egyaránt könnyen megközelíthető.

Az ingatlan első részében korábbi állattartásból fennmaradó könnyűszerkezetes épületek - istállók és ólak - találhatók, míg a hátsó, tágas és füvesített terület sokféle hasznosításra nyújt lehetőséget. Ideális választás lehet mindazoknak, akik állattartásban gondolkodnak, hiszen a meglévő épületek kisebb átalakítással újra hasznosíthatók, a nagyobb összefüggő terület pedig alkalmas karám vagy legelő kialakítására.

A telek adottságai ugyanakkor mezőgazdasági tevékenységhez is tökéletes alapot biztosítanak: alkalmas zöldség- és gyümölcstermesztésre, szőlő vagy gyümölcsös telepítésére, de akár hobbi célú kertészkedéshez és pihenőkert kialakítására is. Mérete és elhelyezkedése lehetőséget ad arra, hogy hobbibirtokként szolgáljon, vagy akár kisebb gazdasági, szolgáltató jellegű tevékenységnek adjon otthont.

A telek közműellátottsága kedvező: a vízellátást jelenleg egy nagy vízhozamú fúrt kút biztosítja, ugyanakkor az utcában elérhető a vezetékes víz is, így a közműves csatlakozás lehetősége adott. Az elektromos hálózat kiépített, egy 36 amperes villanyóra biztosítja az áramellátást, ami elegendő kapacitást nyújt a különféle tevékenységekhez.

Ez az ingatlan ideális választás lehet mindazok számára, akik saját gazdaságot indítanának, hobbitelket keresnek, vagy egyszerűen csak egy sokoldalúan hasznosítható, könnyen megközelíthető, nagy méretű területet szeretnének Pápa város közelségében. Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait

Hasonló ingatlan hirdetések




Felhívom
© megveszLAK.hu
Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal