- >>
- eladó ingatlanok
- >>
- eladó telek
- >>
- eladó telek Vác
- >>
Eladó telek - Vác
| | |||
| Kedvencnek jelölöm | Elküldöm emailben | Megosztás | Szavazás |
| Kedvezményes lakáshitel ajánlatok | |||
| 19 500 000 HUF | |||
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Vác
- Kategória:Telek
- Alkategória:Külterületi
- Alapterület:nincs megadva
- Telekterület:3287 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Villany:Utcában
- Víz:Nincs
- Gáz:Nincs
- Csatorna:Nincs
- Üzenetküldés
- Hívás

Bíró-Csitári Tünde
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.

Hitel ajánlat
Ingatlan hirdetés leírása
Eladásra kínálok Vác Felső-Gombás patak Grónár utcában egy 328...
Eladásra kínálok Vác Felső-Gombás patak Grónár utcában egy 3287 m2 telket!A telek mk-4 övezetű területen található, Tulajdoni lap szerinti besorolása: Zártkert!
KIFÜGGESZTÉSES!
/7-Es min. Osztályú, 3, 16 ak értékű gyümölcsös megjelöléssel/
A telek Deákvárról jól megközelíthető részen található, jó minőségű köves majd földúton. a részben körbekerített terület pontos kitűzése megtörtént!
A tulajdonos a terület kitisztítását elvégezte, az alsó részen teljesen, a középső részen részlegesen, illetve a telek felső részét a későbbi tervek értelmében meghagyták erdős résznek.
A jelenleg rajta lévő 30 nm -es romos, vályog épület / hivatalos térképmásolaton feltüntetett / felújításával, egy csodálatos nyaraló megvalósítható a Dunakanyar szívében, Budapesttől 30 perc távolságra.
A telken található fúrt kút vize alkalmas tisztálkodásra, főzésre illetve öntözésre.
Az elektromos áram bekötése 1 X 32 a jelenleg folyamatban van.
Két telek, aminek az egyesítése után ( jelenleg folyamatban van), felső részére lehet építményt elhelyezni 3% beépíthetőséggel, mezőgazdasági épület megnevezéssel. a terület ezen részéről, gyönyörű panoráma nyílik a városra és a Dunára.
Ütemezésben:
2025 ősz - elektromos engedélyek, közművek kiépítése / 1 x 32 a, szennyvíz tartály elhelyezése/
- Kerítés kiépítése.
A fejlesztések folyamatának a megvalósulásával, az ár minden szakaszban módosul!
Ha valaki nem rendelkezik autóval, 10-15 perces sétával elérhető a buszmegálló, innét ismét 10 perces busz úttal elérhető a város központja.
A fent említettek mellett, kitűnő lehetőség akár egy nyaraló (hétvégi ház) megépítésére, gazdálkodásra, Bio kertészetnek, és egyéb zöldség gyümölcs termeléssel kapcsolatos tevékenység megvalósítására.
Ha a hirdetés felkeltette az érdeklődését, várom hívását, állok rendelkezésére. Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait

