Eladó lakás - Budapest VIII. kerület
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Budapest VIII. kerület
- Kategória:Lakás
- Alkategória:Tégla
- Alapterület:61 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:2
- Állapot:nincs megadva
- Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
- Komfortosság:nincs megadva
- Hányadik emeleti:3

Németh Csaba
+36-(70)-312-2794
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Budapest VIII. kerületének egyik legkedveltebb részén, a Palot...
Budapest VIII. kerületének egyik legkedveltebb részén, a Palotanegyed hangulatos Bródy Sándor utcájában kínálunk megvételre egy 61 m²-es, 3. emeleti, liftes társasházban található, különleges adottságú belvárosi lakást. Az ingatlan nappali + 1 hálószobás kialakítású, csendes udvari fekvésének köszönhetően nyugodt életteret biztosít a város szívében. a lakás egyik igazi különlegessége a közel 7 m²-es privát, fedett erkély, amely ritka érték a környéken, tökéletes helyszín reggeli kávézáshoz vagy esti kikapcsolódáshoz. a 3 méteres belmagasság kellemes térérzetet biztosít, a kombi cirkó fűtés pedig gazdaságos fenntartást kínál. a rendezett, kívül-belül jó állapotú társasház és a kiváló lokáció tovább növeli az ingatlan vonzerejét. Egyetemek, éttermek, kávézók, kulturális helyszínek és kiváló közlekedési kapcsolatok mind könnyedén elérhetők. Ideális választás saját otthonnak vagy értékálló belvárosi befektetésnek. Irányár: 94. 900. 000 Ft. Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait
Tetszett ez az eladó Budapest VIII. kerületi 2 szobás tégla lakás? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Budapest VIII. kerület oldal hirdetései között. Ennek az eladó lakásnak az ára 94900000 Ft és mivel az alapterülete 61 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 1555738 HUF/m2.
Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Az összes eladó budapesti lakás hirdetést tartalmazó oldalon tudsz böngészni. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Németh Csaba összes hirdetése között, vagy akár a/az Fundaingatlan Kft. összes hirdetése között is.