megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portál
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 23 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 20 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotóhirdetés 12. fotóhirdetés 13. fotóhirdetés 14. fotóhirdetés 15. fotóhirdetés 16. fotóhirdetés 17. fotóhirdetés 18. fotóhirdetés 19. fotóhirdetés 20. fotóhirdetés 21. fotóhirdetés 22. fotóhirdetés 23. fotóhirdetés 24. fotóhirdetés 25. fotóhirdetés 26. fotó

Ingatlan adatai

  • Feladva:4 órája a megveszLAK-on
  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Budapest XIII. kerület
  • Kategória:Lakás
  • Alkategória:Egyéb
  • Alapterület:89 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:2 + 2 fél
  • Állapot:nincs megadva
  • Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Hányadik emeleti:nincs megadva
  • Erkély:nincs megadva
  • Lift:Van
  • Parkolási lehetőség:nincs megadva
  • Fűtés:Távfűtés
  • Bútorozottság:Bútorozott
  • Fényviszony:nincs megadva
  • Tájolás:nincs megadva
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Klíma:Van
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:nincs megadva
  • Víz:nincs megadva
  • Gáz:nincs megadva
  • Csatorna:nincs megadva
  • Kapcsolatfelvétel
Dr. Czakó Orsolya
Dr. Czakó Orsolya
+36704281447
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

A The Hunters Iroda kizárólagos kínálatában eladó Budapest XII...


A The Hunters Iroda kizárólagos kínálatában eladó Budapest XIII. kerületének egyik legkedveltebb részén, Lőportárdűlőn egy 89 m²-es, három hálószobás lakás, ahol a tágas terek, a természetes fény és az átgondolt alaprajz harmonikus egészet alkotnak.

A közel 40 m²-es nappali - étkező - konyha a lakás központja. Világos, nagyvonalú élettér, ahol a reggeli kávé, a hétköznapi vacsorák és a baráti esték ugyanúgy megtalálják a helyüket. A nagy ablakfelületeknek köszönhetően a természetes fény szinte egész nap jelen van, a meleg fa felületek és a letisztult színvilág pedig időtálló, otthonos hangulatot teremtenek.

A közösségi tértől jól elkülönül a három külön nyíló hálószoba, így minden családtagnak megmarad a saját nyugalma. A gardrób, a kamra, a külön fürdőszoba, a külön wc és a saját pincetároló pedig azok a részletek, amelyek nem feltétlenül látványosak, de nap mint nap kényelmesebbé teszik az itt élők életét.

Az átgondolt alaprajz és a nagyvonalú közösségi tér ritka rugalmasságot ad a lakásnak: könnyedén alkalmazkodik az itt élők változó élethelyzetéhez és igényeihez.

Az otthon folyamatosan karbantartott, több fontos műszaki felújításon is átesett. Megtörtént:

- a villamos hálózat korszerűsítése

- a külső nyílászárók és a beltéri ajtók cseréje

- a redőnyök és szúnyoghálók felszerelése

- a fürdőszoba újraburkolása

- a klíma beszerelése

- 2025-ben pedig a konyha teljes körű megújítása és gépesítése

Az ingatlan egy 24 lakásos, liftes, Bauhaus jellegű társasházban található, amely stabil szerkezetével és időtálló építészeti karakterével képvisel értéket. Ez a ház legnagyobb lakása, amelyhez saját pincetároló is tartozik.

A lokáció is az otthon egyik legnagyobb erőssége:

- egy lépésre a Váci úttól

- M3-as metró néhány perc sétára

- Nyugati tér percek alatt

- üzletek, éttermek, szolgáltatások a közelben

- óvodák, iskolák és játszóterek könnyen elérhetők.

Ideális választás:

- családoknak, akik három valódi hálószobát keresnek

- pároknak, akik hosszú távra terveznek

- otthonról dolgozóknak, akiknek fontos a külön dolgozószoba

- mindazoknak, akik nem szeretnének választani a belváros közelsége és a kényelmes élettér között.

Az ingatlan tehermentes, gyorsan birtokba vehető. Ha olyan otthont keres, amelynek az értékét nem csupán a mérete, hanem az átgondolt terei, az élhetősége és kiváló elhelyezkedése adják, várom megtisztelő hívását. Örömmel mutatom meg személyesen. Lakáshitelre van szüksége? Kattintson!

Tetszett ez az eladó Budapest XIII. kerületi 2 egész és 2 fél szobás lakás? Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel, és tudj meg többet erről az eladó lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Budapest XIII. kerület oldal hirdetései között, vagy böngéssz tovább a megveszLAK ingatlan kínálatában. Ennek az eladó lakásnak az ára 119 900 000 HUF és mivel az alapterülete 89 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 1 347 191 HUF/m2.

Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Az összes eladó budapesti lakás hirdetést tartalmazó oldalon tudsz böngészni. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Dr. Czakó Orsolya összes hirdetése között, vagy akár a/az The Hunters összes hirdetése között is.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal