Eladó lakás - Budapest XIV. kerület (27646148)
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 12 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 9 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotóhirdetés 12. fotóhirdetés 13. fotóhirdetés 14. fotóhirdetés 15. fotó

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Budapest XIV. kerület
  • Kategória:Lakás
  • Alkategória:Egyéb
  • Alapterület:46 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:1 + 1 fél
Szankó Amanda
+36304626500
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

XIV. kerület, FÜREDI UTCAI LAKÓTELEPEN, KÖZEPES ÁLLAPOTÚ 1+1fé...

XIV. kerület, füredi utcai lakótelepen, közepes állapotú 1+1fél szobás, 46m2 LAKÁS!

Elhelyezkedés:
Füredi utcai lakótelep, XIV. kerület

Paraméterek:
- közepes ÁLLAPOTÚ
- 1+1fél szobás
- 46 m2
- DK-i tájolás
- világos lakás
- utcai kilátás
- ablakos konyha
- 10 emeletes panel
- 5. emeleti lakás
- fűtése: távfűtés
- burkolata: parketta és járólap
- fürdő és wc egy helyiségben
- jó elosztású
- építés éve: 1950-1980 között
- lift van
- rendezett lakóközösség.

A környéken minden fontos szolgáltatás és közlekedési lehetőség könnyen elérhető!

Ne hagyja ki ezt a remek lehetőséget! Hívjon és tekintse meg személyesen!

Ingatlant adna el a vásárlás előtt? Segítek benne! Személyes konzultáció, piaci elemzés és tanácsadás az első alkalommal teljesen díjmentes, kötelezettség nélkül!
Ne hagyja ki ezt a kivételes lehetőséget – hívjon bizalommal, és találjuk meg együtt álmai otthonát vagy a tökéletes befektetést!
Hitelre van szüksége?
Teljes körű és díjmentes hitel ügyintézéssel, biztosításkötéssel áll rendelkezésére szakértő kollégánk.
Kérje személyre szabott ajánlatunkat!
Ügyvéd? – Ingyenes tanácsadással áll rendelkezésre ingatlan szakjogászunk!
Adatbázisunkban további több ezer ingatlanból választhat, hívjon bizalommal, hogy megtaláljuk a legmegfelelőbbet!

Várom megtisztelő hívását! FIX 3% lakáshitelre megvehető

Tetszett ez az eladó Budapest XIV. kerületi 1 egész és 1 fél szobás lakás? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Budapest XIV. kerület oldal hirdetései között. Ennek az eladó lakásnak az ára 56900000 Ft és mivel az alapterülete 46 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 1236957 HUF/m2.

Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Az összes eladó budapesti lakás hirdetést tartalmazó oldalon tudsz böngészni. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Szankó Amanda összes hirdetése között, vagy akár a/az Immo1 Újlipótváros összes hirdetése között is.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal