Eladó átlagos állapotú lakás - Budapest XIX. kerület (58474874)
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 15 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 12 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotóhirdetés 12. fotóhirdetés 13. fotóhirdetés 14. fotóhirdetés 15. fotóhirdetés 16. fotóhirdetés 17. fotóhirdetés 18. fotó

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Budapest XIX. kerület
  • Kategória:Lakás
  • Alkategória:Egyéb
  • Alapterület:46 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:2
  • Állapot:Átlagos állapotú
  • Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Kertkapcsolatos:Igen
  • Hányadik emeleti:nincs megadva
  • Erkély:nincs megadva
  • Lift:nincs megadva
  • Parkolási lehetőség:nincs megadva
  • Fűtés:nincs megadva
  • Bútorozottság:Bútorozott
  • Fényviszony:nincs megadva
  • Tájolás:nincs megadva
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Klíma:Van
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:nincs megadva
  • Víz:nincs megadva
  • Gáz:nincs megadva
  • Csatorna:nincs megadva
  • Kapcsolatfelvétel
Dr. Czakó Orsolya
Dr. Czakó Orsolya
+36704281447
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

A The Hunters Iroda kizárólagos kínálatában eladó ez az első e...


A The Hunters Iroda kizárólagos kínálatában eladó ez az első emeleti, 46 m²-es lakás Budapest XIX. kerületének kertvárosi részén, egy mindössze 6 lakásos társasházban.

Az ingatlan egyik legnagyobb előnye az elosztása. Belépve egy előtér fogad, innen nyílik egy ablakos kamra, valamint a természetes szellőzésű fürdőszoba. a lakás két különálló és külön nyíló szobával rendelkezik, így ideális lehet:

- pároknak,
- első közös otthonnak,
- egy gyermekes családnak,
- vagy akár befektetésnek, kiadásra is.

A szeparált konyha berendezése új, mérete és kialakítása praktikus, ablakának köszönhetően pedig jól átszellőztethető.

A lakás kelet-nyugati tájolású, így mindkét oldalról kap természetes fényt. a közel 3 méteres belmagasság, a halszálka parketta és a kis lakásszámú társasházi környezet együtt egy szerethető, otthonos hangulatot teremtenek.

Az ingatlan állapota közepes. a nyílászárók és a bejárati ajtó már cserélve lettek, új klíma került beépítésre, a villanyhálózat 32 amperre bővített, a vízóra pedig 2025-ben lett felhelyezve.

A fűtés konvektorral és klímával megoldott, a melegvízről éjszakai áramról működő villanybojler gondoskodik.

A társasház 2025-ben utólagos injektálásos vízszigetelést kapott, idén nyáron pedig a villanyhálózat felújítása is tervben van. Anyagi helyzete rendezett, rendelkezik megtakarítással.

Az utcán a parkolás ingyenes, a környék tömegközlekedése pedig kifejezetten jó.

A lakáshoz tartozik egy leválasztott és körbekerített kertrész is, amelyből egy kis fantáziával kialakítható:

- privát kiülős rész,
- mini kert,
- gyerekjátszó,
- veteményes.

A kertvárosi környezet, a sok zöldfelület és a saját használatú kert miatt az ingatlan különösen jó választás lehet kisgyermekeseknek, háziállattal élőknek, illetve azoknak, akik szeretnének egy nyugodtabb, élhetőbb környezetben lakni, miközben a város továbbra is könnyen elérhető marad.

Azoknak szól, akik nem hibátlan kirakatlakást keresnek, hanem karaktert, jó elosztást és egy olyan otthont, amit idővel valóban a sajátjukra formálhatnak.

Hívjon bizalommal és nézze meg személyesen. FIX 3% lakáshitelre megvehető

Tetszett ez az eladó Budapest XIX. kerületi átlagos állapotú 2 szobás lakás? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Budapest XIX. kerület oldal hirdetései között. Ennek az eladó lakásnak az ára 56700000 Ft és mivel az alapterülete 46 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 1232609 HUF/m2.

Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Az összes eladó budapesti lakás hirdetést tartalmazó oldalon tudsz böngészni. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Dr. Czakó Orsolya összes hirdetése között, vagy akár a/az The Hunters összes hirdetése között is.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal