Eladó felújítandó lakás - Budapest XX. kerület (59647818)

Ingatlan adatai

  • Feladva:1 napja a megveszLAK-on
  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Budapest XX. kerület
  • Kategória:Lakás
  • Alkategória:Csúsztatott zsalus
  • Alapterület:57 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:2
  • Csatorna:Van
  • Közös költség:17 000 Ft
  • Kapcsolatfelvétel
Nagy Nóra
Nagy Nóra
+36-(70)-412-4006
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó napfényes, erkélyes lakás, kiváló lehetőség saját elképz...

Eladó napfényes, erkélyes lakás, kiváló lehetőség saját elképzelések megvalósítására

Alapadatok:
57 m² alapterület
2 külön nyíló szoba
Tágas nappali
Gardrób helyiség
Tágas, jól alakítható terek

Lakás jellemzői:
Magasföldszinti elhelyezkedés, kialakításának köszönhetően első emeleti érzetet nyújt
Nagy méretű erkély
Reggeli napfényes (kb. Délig besüt a nap)
Fa nyílászárók
Jól működő légkondicionáló

Állapot:
Felújítandó, így teljes mértékben saját ízlésre alakítható
Kiváló alap egy egyedi, modern otthon kialakításához
A fotók a bemutatás érdekében előkészített, rendezett állapotot mutatják.

Közlekedés:
Buszok: 1513666, 66b, 66E, 166
948, 966 (éjszakai)
H6 Hév a közelben

Ez a lakás remek választás azok számára, akik nem kész megoldást keresnek, hanem saját elképzeléseik alapján szeretnének otthont teremteni – a lehetőségeknek valóban csak a fantázia szab határt! FIX 3% lakáshitelre megvehető

Tetszett ez az eladó Budapest XX. kerületi felújítandó 2 szobás lakás? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Budapest XX. kerület oldal hirdetései között. Ennek az eladó lakásnak az ára 54900000 Ft és mivel az alapterülete 57 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 963158 HUF/m2.

Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Az összes eladó budapesti lakás hirdetést tartalmazó oldalon tudsz böngészni. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Nagy Nóra összes hirdetése között, vagy akár a/az Otthon Centrum XXI. kerület - Rákóczi út összes hirdetése között is.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal