Eladó felújított lakás - Budapest XX. kerület
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Budapest XX. kerület
- Kategória:Lakás
- Alkategória:Csúsztatott zsalus
- Alapterület:67 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Magánszemély
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:1 + 2 fél
- Állapot:Felújított
- Hány szintes az ingatlan:10 szintes
- Komfortosság:Összkomfortos
- Tetőtéri:Nem
- Kertkapcsolatos:Nem
- Hányadik emeleti:8
- Erkély:Van
- Lift:Van
- Parkolási lehetőség:Utcán
- Fűtés:Házközponti egyedi mérővel
- Bútorozottság:Bútorozatlan
- Fényviszony:Napfényes
- Tájolás:DNY
- Kilátás:Panorámás
- Internet:Optikai
- Klíma:Van
- Akadálymentesített:Akadálymentesített
- Energiatanúsítvány:C
- Villany:Van
- Víz:Van
- Gáz:Van
- Csatorna:Van
- Közös költség:25 000 Ft
- Rezsi:25 000 Ft
- Kapcsolatfelvétel

Budapest XX. kerület, ...
+36-(70)-746-0363
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Budapest XX. kerület, Berkenye sétány
Fény, tér és kényelem – eladó otthon Pesterzsébet szívében
Pesterzsébet központjában kínáljuk eladásra csúszózsalus otthonunkat:
67 m²-es, 1+2 félszobás, amerikai konyhás nappalival rendelkező, kiváló elrendezésű lakást, amelyhez egy közel 7 m²-es, napfényes erkély is tartozik a 8. emeleten.
Az ingatlan egyik legnagyobb értéke a dél–nyugati fekvés, panorámás kilátás, amelynek köszönhetően a lakást egész nap természetes fény tölti be. a kilátás szellős, nyugodt, igazi városi oázisérzetet ad.
A lakás teljeskörű felújításon esett át:
•nyílászárók cseréje redőnnyel, szúnyoghálóval
•új burkolatok
•beépített konyhabútor
•2021-ben megtörtént a teljes villanyhálózat cseréje
•hűtő-fűtő klíma biztosítja az egész éves komfortot
Az egyik fal áthelyezésével egy külön étkezőrész is kialakításra került, amely még tágasabbá és élhetőbbé teszi a központi életteret.
A praktikumról két beépített gardróbszekrény gondoskodik, így a tárolás is könnyedén megoldott.
A ház külső szigeteléssel rendelkezik (panelprogram), valamint a lakáson belül is történt hőszigetelés, ami hozzájárul az alacsony fenntartási költségekhez. a fűtés egyedi mérőórás, jól szabályozható.
A társasház tisztán tartott, folyamatosan karbantartott.
A közös költség 25. 000 Ft/hó, amely tartalmazza a külön, saját pincerész bérleti díját is.
A lakóközösség kedves, barátságos.
Elhelyezkedés
A lakás a 20. kerület valódi központjában található, ahol minden gyalogosan vagy pár percen belül elérhető:
posta, gyógyszertár, bölcsőde, óvodák, iskolák, üzletek, valamint számos buszjárat, melyek kiváló közlekedést biztosítanak minden irányba.
Ez az ingatlan ideális választás lehet családoknak, pároknak, vagy akár azoknak is, akik egy világos, igényes, jól megközelíthető otthont keresnek Budapest egyik legélhetőbb kerületében.
3%-Os osp hitel felvehető rá!
Ingatlanosok megkeresését tisztelettel nem kérem, van a családban! FIX 3% lakáshitelre megvehető
Tetszett ez az eladó Budapest XX. kerületi felújított 1 egész és 2 fél szobás lakás? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Budapest XX. kerület oldal hirdetései között. Ennek az eladó lakásnak az ára 75590000 Ft és mivel az alapterülete 67 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 1128209 HUF/m2.
Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Az összes eladó budapesti lakás hirdetést tartalmazó oldalon tudsz böngészni. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Budapest XX. kerület, Berkenye sétány összes hirdetése között.

