Eladó jó állapotú lakás - Debrecen
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Debrecen
- Kategória:Lakás
- Alkategória:Egyéb
- Alapterület:60 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:2
- Állapot:Jó állapotú
- Hány szintes az ingatlan:Földszintes
- Komfortosság:nincs megadva
- Hányadik emeleti:1
- Erkély:nincs megadva
- Lift:Van
- Parkolási lehetőség:nincs megadva
- Fűtés:Egyéb
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:Jó
- Tájolás:nincs megadva
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:nincs megadva
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:Van
- Víz:Van
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:Van
- Közös költség:12 000 Ft
- Kapcsolatfelvétel

Sas-Krizsán Dániel
+36-(70)-787-8608
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: M316901
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó Lakás, Debrecen
Eladó tégla lakás Debrecen - Vargakert, első emeleti, 60 nm-es lakás parkolóval
Helyszín: Debrecen, Vargakert, Trombitás utca
Alapterület: 60 nm
Szobák száma: 2 szoba + étkező
Külön Fürdőszoba - WC
Eladó Debrecen frekventált, mégis csendes részén, a Vargakertben, a Trombitás utcán található, első emeleti, 60 nm-es tégla és beton építésű lakás. a lakás liftes lépcsőházban helyezkedik el, így kényelmesen megközelíthető minden korosztály számára.
Helyiségei: 2 szoba, tágas étkező, konyha, külön fürdőszoba és wc, valamint kamra. a lakás azonnal költözhető, nagyszerű elrendezéssel és kiváló rezsiköltséggel rendelkezik. a fűtést kombi kazán biztosítja, emellett inverteres légkondicionáló is beépítésre került, amely hűtésre és fűtésre is alkalmas.
A társasház tetőszerkezete felújításra került, a vezetékek cseréje jelenleg folyamatban van. a lakáshoz két közös tároló, valamint belső parkoló tartozik. Az udvarban sütögető és játszótér is rendelkezésre áll, ami családok számára különösen vonzó lehet.
Kiváló elhelyezkedésének köszönhetően óvoda, iskola, bolt és buszmegálló néhány perc sétával elérhető. Ideális választás családok, fiatal párok vagy befektetők számára, akik Debrecen egyik legjobb városrészében keresnek jól karbantartott, kényelmes lakást.
További kérdéseire készséggel válaszolok akár hétvégén is!
Kedvezményes kamatozású lakásvásárlási és felújítási hitelek, valamint CSOK és Babaváró ügyintézés az OTP hátterével irodánkban.
Referenciaszám: m316901 FIX 3% lakáshitelre megvehető


