Eladó jó állapotú lakás - Zalaegerszeg (77883484)
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 6 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 3 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotó

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Zalaegerszeg
  • Kategória:Lakás
  • Alkategória:Csúsztatott zsalus
  • Alapterület:56 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:3
  • Állapot:Jó állapotú
  • Hány szintes az ingatlan:Földszintes
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Hányadik emeleti:6
  • Erkély:nincs megadva
  • Lift:Van
  • Parkolási lehetőség:nincs megadva
  • Fűtés:Házközponti
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:Napfényes
  • Tájolás:K
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Klíma:nincs megadva
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:Van
  • Víz:Van
  • Gáz:nincs megadva
  • Csatorna:Van
  • Kapcsolatfelvétel
Tóth György
Tóth György
+36-(70)-905-6752
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: LK097096
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó lakás, Zalaegerszeg


Azonnal költözhető, erkélyes, 1+2 félszobás lakás eladó! Zalaegerszeg landorhegyi városrészén nyugodt környezetben 6. emeleti, 56nm -es, házközponti fűtéses, azonnal költözhető lakás lehet az Öné. a házközponti fűtéses lakásba belépve balra a fürdő, wc, kamra, szemben a konyha és a félszoba, jobbra pedig az erkélyes tágas nappali került kialakításra, amiből nyílik a hálószoba. a panelprogram keretében a ház hőszigetelése és a nyílászárók cseréje megtörtént. a nappaliból nyíló 5nm -es erkélyről csodálatos panoráma tárul elénk. Nyugodt környezet, jó lakóközösség, tiszta és rendezett társasház garantált. a lakáshoz tartozik egy 3m2-es saját tároló. Az ingatlan per-és tehermentes, azonnal birtokba vehető. Igény esetén garázs vásárolható az ingatlanhoz! További kérdés esetén forduljon hozzám bizalommal! Irodánk teljes körű szolgáltatást nyújt ügyfeleinknek, többek között hitelügyintézéssel és energetikai tanúsítvány elkészítésével. Vevőink számára minden szolgáltatásunk INGYENES!

37900000 Ft
További információért keressen bizalommal! Tóth György +36 70 905 6752

Referencia szám: lk097096 FIX 3% lakáshitelre megvehető

Tetszett ez az eladó Zalaegerszegi jó állapotú 3 szobás lakás? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Zalaegerszeg oldal hirdetései között. Ennek az eladó lakásnak az ára 37900000 Ft és mivel az alapterülete 56 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 676786 HUF/m2.

Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Tóth György összes hirdetése között, vagy akár a/az Duna House Zalaegerszeg, Ady Endre utca összes hirdetése között is.

 
 

Neked ajánljuk, hogy könnyebben rátalálj a keresett ingatlanra

© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal