Eladó telek - Bábonymegyer (95472491)
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Bábonymegyer
  • Kategória:Telek
  • Alkategória:Lakóövezeti
  • Alapterület:nincs megadva
  • Telekterület:2698 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Villany:Utcában
  • Víz:Utcában
  • Gáz:Utcában
  • Csatorna:Nincs
  • Kapcsolatfelvétel
Vajda Eszter
Vajda Eszter
+36 70 374 8484
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Megvételre kínálok a Balaton déli part környékén, Bábonymegyer...


Megvételre kínálok a Balaton déli part környékén, Bábonymegyeren egy 2698 m2-es telket. Az ingatlan a település frekventált részén, aszfaltos út mellett helyezkedik el. a terület 30%-ig beépíthető, legnagyobb építmény magasság 5 méter. a közművek az utcában rendelkezésre állnak. a vasútállomás gyalog néhány perc távolságra van, a legközelebbi város: Tab autóval 5 perc, a Balaton-part 25 perc alatt elérhető. a közelben bolt és posta található, a településen óvoda és általános iskola működik. Bővebb információért, megtekintésért keressen telefonon! Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait

Tetszett ez az eladó Bábonymegyeri telek? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó telekről! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó telek Bábonymegyer oldal hirdetései között.

Az eladó telkek menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Vajda Eszter összes hirdetése között, vagy akár a/az Siófok Fő utca 83 - OTP Ingatlanpont Iroda összes hirdetése között is.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal