Eladó telek - Debrecen
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Debrecen
- Kategória:Telek
- Alkategória:Lakóövezeti
- Alapterület:nincs megadva
- Telekterület:449 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Villany:nincs megadva
- Víz:nincs megadva
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:nincs megadva
- Kapcsolatfelvétel

Nagy Tamás
+36-(70)-411-6142
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
ÉPÍTÉSI TELEK ELADÓ DEBRECEN BELVÁROSÁBAN!
Debrecen szívében, mégis csendes, elit környéken eladó egy 453 m²-es, összközműves, napfényes és szabályos alakú építési telek az Agárdi utcán.
A telek kiváló elhelyezkedésű, a Fórum, a Pláza, iskolák és egyéb szolgáltatások mindössze néhány perces sétával elérhetők.
Az ingatlanon egy lebontandó, régi épület található.
A beépíthetőség zártsorú, utcafronti jellegű; legfeljebb 40% beépíthetőség, 6, 5 m ereszmagasság és 19 m utcafront áll rendelkezésre.
A telek ideális választás családi ház, ikerház vagy rendelő építésére.
Csendes környezet, mégis központi elhelyezkedés – ritka lehetőség Debrecen belvárosában!
(Hivatkozási szám: m123174) Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait
Tetszett ez az eladó Debreceni telek? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó telekről! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó telek Debrecen oldal hirdetései között.
Az eladó telkek menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Nagy Tamás összes hirdetése között.

