Eladó telek - Dömsöd
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Feladva:15 órája a megveszLAK-on
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Dömsöd
- Kategória:Telek
- Alkategória:Lakóövezeti
- Alapterület:nincs megadva
- Telekterület:393 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Villany:Van
- Víz:Van
- Gáz:Utcában
- Csatorna:Telken belül
- Kapcsolatfelvétel

Dózsa Adrienn
+36-(70)-803-8881
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: TK064032
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó telek, Dömsöd, Eladó telek - Dömsöd
Eladó egy kivételes adottságú, 393 m²-es (kb. 16 X 25 m) építési telek + 36 nm pince. Dömsöd csendes, családi házas övezetében. A telken jelenleg egy bontandó, vagy felújításra váró faház áll. Beépíthetőség: 30%. Páratlan közelség a vízhez: Mindössze fél perc séta választja el a Duna holtágától! Itt nemcsak horgászhat a tiszta vízben, hanem a kialakított pihenőhelyen padok, asztalok és tűzrakó helyek várják. Tökéletes helyszín baráti sütögetésekhez, családi piknikekhez vagy vendégek fogadásához közvetlenül a vízparton. Minden közmű víz, villany, csatorna, internet a telken belül. Gáz az utcában. Emellett egy fúrt kút is rendelkezésre áll (2, 5 m-en látható vízszinttel), ami ideális a kert, vagy a halastó költséghatékony gondozásához. Telek: a telken található egy 6×6 méteres, száraz, talajszint felett 40 cm-rel megemelt (építési alap) pince. Ez statikailag kiváló alapja lehet új otthonának vagy hétvégi mobil házának, amivel jelentős költséget és időt spórolhat meg az alapozásnál. Zöld oázis: a kert hangulatát dús bambuszliget, kocsibeálló és egy hangulatos kis halastó alapozza meg. Környék, közlekedés:Kiváló infrastruktúra és környezet, lokáció. A telek elhelyezkedése a kényelmet és a nyugalmat ötvöz, családi házas környezetben. Pár percre minden: kisközért, orvosi rendelő, patika és atm is található a közelben. Dömsöd központja (5 perc séta)Strand: a Kis-Duna strandja mindössze 2 perc autóval. Budapest az 51-es főúton kényelmesen, kb. 45-50 perc alatt elérhető autóval vagy az óránként közlekedő Volánbusszal kb 1óra. Lakáshitelre van szüksége? Kattintson!
Tetszett ez az eladó Dömsödi telek? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó telekről! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó telek Dömsöd oldal hirdetései között.
Az eladó telkek menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Dózsa Adrienn összes hirdetése között, vagy akár a/az Duna House Dunaharaszti összes hirdetése között is.

