Eladó telek - Dunakiliti (43628423)
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Dunakiliti
  • Kategória:Telek
  • Alkategória:Lakóövezeti
  • Alapterület:nincs megadva
  • Telekterület:900 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Villany:nincs megadva
  • Víz:nincs megadva
  • Gáz:nincs megadva
  • Csatorna:nincs megadva
  • Kapcsolatfelvétel
Kobli Csaba
Kobli Csaba
+36-(30)-946-4926
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Két építési telek eladó Dunakilitin – 900 m²-es, jól beépíthet...


Két építési telek eladó Dunakilitin – 900 m²-es, jól beépíthető, családosoknak ideális méret

Dunakiliti kedvelt, csendes és családbarát részén két darab, egyenként 900 m²-es építési telek eladó.
A telkek 30 × 30 méteres, szabályos alakúak, ami ideális elrendezhetőséget biztosít bármilyen családi ház számára. a méret lehetővé teszi a tágas kertet, játszóteret, medencét vagy több autó kényelmes parkolását is.

A terület szolgalmi úton közelíthető meg, nyugodt, kertvárosias környezetben, ahol a családok hosszú távon is biztonságban és kiegyensúlyozottan élhetnek.

Főbb telek adatok

Méret: 900 m² / telek

Méretarány: 30 × 30 m

Megközelítés: szolgalmi útról

Beépíthetőség: 30%

Övezeti besorolás: Lf 4, 5

Szabályos telekosztás, kiváló beépíthetőség

Csendes, családbarát környezet

Ingatlanfejlesztői lehetőség – új építésű ház építésével

Ingatlanfejlesztőként lehetőséget biztosítunk arra, hogy az új tulajdonos a telekre kulcsrakész vagy fűtéskész új építésű családi házat építtessen. Több kialakítható épületváltozat közül is tudunk alternatívát ajánlani, igény szerint egyedi módosításokkal.

A kivitelezéshez részletes műszaki tartalmat, tervezhető költségvetést és szakmai támogatást biztosítunk.

Hitel- és pénzügyi tanácsadás

Az érdeklődőket hitel­ügyintézésben és pénzügyi megoldásokban is támogatjuk, így a vásárlás és építkezés folyamata egyszerűbbé és biztonságosabbá válik.

Ár

Telek ára: 28 000 000 Ft / telek

(Kérésre komplett építési ajánlatot és költségkalkulációt is készítünk. )

Érdeklődni:

Globál Otthon Ingatlaniroda
Kobli Csaba
+36 30 946 4926
kobli. Csaba@globalotthon. Hu Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait

Tetszett ez az eladó Dunakiliti telek? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó telekről! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó telek Dunakiliti oldal hirdetései között.

Az eladó telkek menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Kobli Csaba összes hirdetése között, vagy akár a/az Global Otthon az Otthonteremtő összes hirdetése között is.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal