Eladó telek - Kecskemét
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Feladva:43 napja a megveszLAK-on
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Kecskemét
- Kategória:Telek
- Alkategória:Lakóövezeti
- Alapterület:nincs megadva
- Telekterület:15881 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Villany:Van
- Víz:nincs megadva
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:nincs megadva
- Kapcsolatfelvétel

Lévay Gergely
+36-(70)-319-0803
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Kecskeméten aszfaltos út mellett 1.5 ha terület eladó. A telke...
Kecskeméten aszfaltos út mellett 1. 5 Ha terület eladó. a telken villany közmű és 3 db fúrt csőkút található, a többi közmű a telek előtt. Lf-s övezetben több lehetőség nyílik a hasznosítására. Keressen bizalommal.
(#6640) Lakáshitelre van szüksége? Kattintson!
Szóba jöhet nálad ez az eladó kecskeméti telek? Hívd fel a hirdetőt, és érdeklődj a legfontosabb tudnivalókról erről az eladó telekről! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó telek Kecskemét oldal hirdetései között, vagy böngéssz tovább a megveszLAK ingatlan kínálatában.
Az eladó telkek menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Lévay Gergely összes hirdetése között, vagy akár a/az Dream-Home Ingatlaniroda és Új Ház Építő Centrum összes hirdetése között is.

