Eladó telek - Kunszentmiklós (93616537)
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Kunszentmiklós
  • Kategória:Telek
  • Alkategória:Lakóövezeti
  • Alapterület:nincs megadva
  • Telekterület:4709 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Magánszemély
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Villany:Telken belül
  • Víz:Utcában
  • Gáz:Utcában
  • Csatorna:Utcában
  • Kapcsolatfelvétel
Lilla
Lilla
+36-(30)-601-1398
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó belterületi építési telek Kunszentmiklóson


Besorolás: kivett beépítetlen terület
Méret: 4709 négyzetméter
Elhelyezkedés: Virágh Gedeon utca
Közművek:villany a telken belül, fúrt kút

Építési telekként vagy állattartásra, növénytermesztésre is hasznosítható terület. Széles utcafrontja miatt kényelmesen megosztható. Különlegessége, hogy végében húzódik a Bak-ér csatorna, ami kiváló vízvételi lehetőséget biztosít.
A területet jelenleg 75%-ban 20 éves akácos borítja, körülbelül 400 db fával, valamint találunk néhány gyümölcsfát is. a területen mindössze egy alappal rendelkező pár négyzetméteres szerszámtároló található.
A jobb oldali és utcafronti telekhatárokon drótkerítés került telepítésre, utóbbi részen beton alappal. Az ingatlan per-, igény-, és tehermentesen, 1/1 tulajdoni hányaddal kerül értékesítésre.
A terület lakóházas övezetben, rendezett környéken helyezkedik el, aszfaltos úton megközelíthető, a városközponttól 1, 5 km-re található.

A település a Kunszentmiklósi járás központja, Bács-Kiskun megye északnyugati részén
fekszik a Kiskunsági Nemzeti Park ölelésében, Budapesttől mintegy 60 km-re délre. a város központját érinti a Kiskunlacháza-Szabadszállás-Izsák közti 5203-as, és az Örkény-Tass közti 5205-ös út; továbbá ott található a Kiskunságot Lajosmizsétől kiindulva átszelő 5211-es út nyugati végpontja is. a település az ország távolabbi részei felől a legkönnyebben az 51-es főútról közelíthető meg.

Budapest autóval 1 óra alatt, busszal 1 óra 15 perc alatt, néhány éven belül pedig az új Kelebia-Budapest vasútvonalnak köszönhetően méggyorsabban lesz elérhető.
A településen minden fontos szolgáltatás, bevásárlási lehetőség, egészségügyi intézmények megtalálhatók. Továbbá bölcsőde, több óvoda, általános iskola valamint 8 osztályos gimnázium és szakközépiskola is működik.

Helyszíni szemle lehetséges a hét minden napján előre egyeztetett időpontban.

Irányára 97. 000 Euro

Tel. : 30/60Egy139nyolc Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait
 
 

Hasonló ingatlan hirdetések

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal