megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portál
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 10 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 7 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotóhirdetés 12. fotóhirdetés 13. fotó

Ingatlan adatai

  • Feladva:21 órája a megveszLAK-on
  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Naszály
  • Kategória:Telek
  • Alkategória:Lakóövezeti
  • Alapterület:nincs megadva
  • Telekterület:800 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Villany:Telken belül
  • Víz:Telken belül
  • Gáz:Nincs
  • Csatorna:Telken belül
  • Kapcsolatfelvétel
Kovács Szonja
Kovács Szonja
+36-(30)-630-6629
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: TK062801
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó telek, Naszály


Ne vesztegess el éveket a tervezésre és a bürokráciára! Naszály abszolút központjában eladó egy azonnal birtokba vehető, 800 nm -es, prémium szinten körbekerített építési telek, amivel szó szerint éveket és milliókat spórolsz meg. Minden készen áll arra, hogy azonnal elkezdhesd a saját családi házad építését, miközben a lakhatásod is megoldott a helyszínen. A telek, a biztonság és a közművek adottságai:- 800 nm sík terület, prémium védelemmel: a telek körbekerítve értékálló betonkerítéssel. A kényelmes és biztonságos bejutást egy távirányítós Gatepro elektromos kapu biztosítja. - Ipari teherbírású kocsibeálló: a bejárónál és a kiskapunál 8 cm vastag, nagy teherbírású antracitszürke térkő burkolat található. Ez nemcsak a te autóid mindennapi sármentes parkolását oldja meg, de az építkezés során a teherautók és munkagépek súlyát is gond nélkül elbírja! - Közművek a telken: Víz és csatorna már bent van. - Energiatakarékos áram: Kedvezményes H-tarifa kialakítva, ami a mai rezsiárak mellett hatalmas előny a jövőbeli hőszivattyús vagy klímás fűtésrendszerhez! - Zöld környezet: a telken egy hatalmas, gyönyörű árnyékot adó diófa és termő feketeberkenye bokrok találhatók, amelyek azonnal otthonos hangulatot adnak. Építési lehetőség:- Övezeti besorolás: Lf5- Oldalhatáros beépítés- Legnagyobb beépíthetőség: 30%- Megengedett legnagyobb épületmagasság: 4,5 m- Minimum zöldfelület: 40%Ami miatt ez a telek azonnal építhető (a te megtakarításod):- Kész tervrajz és engedély: a telekhez komplett, engedélyeztetett háztervrajz tartozik. Nem kell építészre vadásznod, sem a hivatalokban sorban állnod, holnap hozhatod a kivitelezőt! - Lakható mobilház: a telken található egy mobilház, amely tökéletes átmeneti otthonnak vagy felvonulási épületnek az építkezés idejére. Nem kell albérletet fizetned, amíg épül a házad! - Mobil garázs: Biztonságos tárolási lehetőség a szerszámoknak, építőanyagoknak vagy a gépeknek. Kivételes infrastruktúra, Minden egy karnyújtásnyira:Mivel a telek központi helyen fekszik, az autót akár el is felejtheted a mindennapokban. Gyalogtávolságra, percek alatt elérhető minden fontos szolgáltatás:- Bolt és buszmegálló, - Orvosi rendelő és gyógyszertár, - Iskola és óvoda (tökéletes családosoknak!), - Focipálya a kikapcsolódáshoz és sportoláshoz. Irányár: 34.990.000 Ft Lakáshitelre van szüksége? Kattintson!

Szóba jöhet nálad ez az eladó naszályi telek? Hívd fel a hirdetőt, és érdeklődj a legfontosabb tudnivalókról erről az eladó telekről! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó telek Naszály oldal hirdetései között, vagy böngéssz tovább a megveszLAK ingatlan kínálatában.

Az eladó telkek menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Kovács Szonja összes hirdetése között, vagy akár a/az Duna House Nyergesújfalu összes hirdetése között is.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal