Eladó jó állapotú garázs - Pápa (79447445)
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 5 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 2 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotó

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Pápa
  • Kategória:Garázs
  • Alkategória:Egyedi
  • Alapterület:13 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Állapot:Jó állapotú
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:nincs megadva
  • Víz:nincs megadva
  • Gáz:nincs megadva
  • Csatorna:nincs megadva
  • Kapcsolatfelvétel
Némethy Zsolt
Némethy Zsolt
+36-70-601-6610
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó elektromos kapus garázs Pápa belvárosában! Eladásra kín...


Eladó elektromos kapus garázs Pápa belvárosában!

Eladásra kínálok Pápa belvárosában egy 13, 31 m2 alapterületű, elektromos kapuval megközelíthető garázst, amely kiváló választás lehet saját használatra, tárolásra, illetve befektetési célra egyaránt.

A garázs egy társasház alatt helyezkedik el, ennek köszönhetően minden évszakban kellemesebb hőmérsékletet biztosít, mivel felette fűtött lakótér található. a födém 15 cm vastag kőzetgyapotos szigeteléssel ellátott.

A garázs méretei:

5, 24 m hosszú, 2, 54 m széles, 2, 15 m magas.

Az ingatlan rendelkezik világítással, 20 amperes áramvételi lehetőséggel, valamint 2 darab konnektorral, így a mindennapi használat kényelmes és praktikus.

Fenntartási költsége rendkívül kedvező, az éves rezsiköltség mindössze 20. 000 Ft.

Az ingatlan 1/1-es tulajdonban van, per-, teher- és igénymentes, teljes vételár-kiegyenlítést követően pedig azonnal birtokba vehető.

Elhelyezkedése kiváló: Pápa belvárosa néhány perc alatt elérhető, a közelben minden fontosabb szolgáltatás és létesítmény megtalálható. a garázs elhelyezkedésének és alacsony fenntartási költségének köszönhetően kiadás szempontjából is jó lehetőséget kínál, ezért befektetők részére is ajánlott. Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait

Tetszett ez az eladó Pápai jó állapotú garázs? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó garázsról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó garázs Pápa oldal hirdetései között.

Az eladó garázsok menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Némethy Zsolt összes hirdetése között, vagy akár a/az Pápa Eötvös utca 16 - OTP Ingatlanpont Iroda összes hirdetése között is.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal