Eladó jó állapotú panel lakás - Budapest III. kerület (71723753)
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 19 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 16 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotóhirdetés 12. fotóhirdetés 13. fotóhirdetés 14. fotóhirdetés 15. fotóhirdetés 16. fotóhirdetés 17. fotóhirdetés 18. fotóhirdetés 19. fotóhirdetés 20. fotóhirdetés 21. fotóhirdetés 22. fotó
tetszik ez a hirdetés
nem tetszik ez a hirdetés
62 900 000 HUF árfigyelő beállítása

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Budapest III. kerület
  • Kategória:Lakás
  • Alkategória:Panel
  • Alapterület:57 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:3
  • Állapot:Jó állapotú
  • Hány szintes az ingatlan:Földszintes
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Hányadik emeleti:2
  • Erkély:Van
  • Lift:Van
  • Parkolási lehetőség:nincs megadva
  • Fűtés:Távfűtés egyedi mérővel
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:
  • Tájolás:DNY
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Klíma:nincs megadva
  • Akadálymentesített:Akadálymentesített
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:Van
  • Víz:Van
  • Gáz:nincs megadva
  • Csatorna:Van
  • Elérhetőség
  • Üzenetküldés
Varga Balázs
Varga Balázs
+36-(70)-412-3011
Referencia szám: H500109
Hirdető minősítése
hirdető nincs minősítve
Neved:
Email címed:
Telefonszámod:
Üzeneted:
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó 3 szobás panellakás a III. kerületben Békásmegyeren


Azonnal költözhető, háromszobás panellakás zöld, parkos környezetben – a III. kerület szívében

Eladó egy 57 m²-es, jó állapotban lévő lakás a III. kerület csendes, zöldövezeti részén, egy panelprogramban részt vett társasház második emeletén. Az ingatlan kiváló választás lehet azok számára, akik gyors költözésben gondolkodnak, illetve fontosnak tartják a nyugodt környezetet és a jól elkülönülő élettereket.

A lakás három külön nyíló szobával rendelkezik, keleti és nyugati tájolásának köszönhetően világos és jól átszellőztethető. a burkolatok megkímélt, jó állapotban vannak, a nyílászárók korszerű műanyag ablakok, redőnyökkel. a francia erkély hangulatos kiegészítése a nappalinak.

A fenntartási költségek alacsonyak: a távfűtés egyedi mérésű, átlagosan havi 13. 000 Ft. a közös költség 15. 390 Ft, amely tartalmazza a megtakarítási alapot is. a villamos hálózat biztonságos, a víz- és villanyfogyasztás szintén külön mérhető. Az ingatlan 1/1 tulajdonban van, tehermentes és azonnal költözhető.

A társasház az 1980-as évek végén épült, 15 cm-es hőszigeteléssel rendelkezik, a panelprogram már kifizetésre került. a lift felújított, a lépcsőház tiszta és rendezett, a lakóközösség nyugodt és kulturált.

A közlekedés kiváló: a közelben elérhető a 34-es, 134-es, 204-es, 296-os buszjárat, a 906-os éjszakai járat, valamint a H5-ös hév. Az M0-s autópálya gyorsan megközelíthető.

Pár perc sétával elérhetők iskolák, óvodák, kisboltok, élelmiszerüzletek, fitnesz park, edzőterem és gyógyszertár. a Békásmegyeri piac és a Heltai Center szintén mindössze 5–7 percre található gyalogosan.

Ha olyan lakást keres, amely parkos környezetben, mégis kiváló infrastruktúra mellett található, ez az ingatlan remek lehetőséget kínál.

További információért és megtekintésért keressen bizalommal!

Díjmentes, bankfüggetlen hiteltanácsadással támogatjuk vevő ügyfeleinket a számukra legelőnyösebb finanszírozási döntések meghozatalában. Opcionálisan igénybe vehető kiegészítő szolgáltatásainkkal – mint ügyvédi közreműködés, energetikai tanúsítvány vagy villamos biztonsági felülvizsgálat – teljes körű szakmai támogatást nyújtunk az adásvétel folyamatának minden egyes lépésénél.
 
 

Hasonló ingatlan hirdetések

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal