Eladó újszerű állapotú panel lakás - Budapest III. kerület (75733244)
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 4 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 1 fotó
hirdetés 7. fotó

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Budapest III. kerület
  • Kategória:Lakás
  • Alkategória:Panel
  • Alapterület:67 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:3
  • Állapot:Újszerű, kitűnő
  • Hány szintes az ingatlan:Földszintes
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Hányadik emeleti:2
Pántya Mónika
+36-(30)-914-2874
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: LK051825
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó lakás, Budapest 3. ker.

Eladó napfényes, erkélyes 3 szobás panel lakás Rómaifürdőn, a Pók utcai lakótelepen

Rómaifürdőn, kellemes, zöld és nyugodt környezetben eladó egy 67 m²-es, 3 külön nyíló szobás, 2. emeleti, panel szerkezetű lakás, mindössze kb. 10 Perc sétára a Duna-parttól.

A lakás praktikus elrendezésű, világos és jó állapotú. a tágas, kb. 27 M²-es nappalihoz 4 m²-es erkély tartozik, amely csendes utcára néz. a két hálószoba és a konyha a gondozott belső kert felé tájolt.

Főbb jellemzők:

67 m² alapterület

3 külön nyíló szoba

4 m²-es erkély

emelet

panel szerkezet

műanyag nyílászárók

felújított elektromos hálózat: 3x16 A

zuhanyzós fürdőszoba

tágas, napfényes nappali

tehermentes ingatlan

A társasház rendezett, karbantartott, tiszta lépcsőházzal és kulturált lakóközösséggel rendelkezik. a lépcsőházban mindössze 9 lakás található, ami nyugodt, családias hangulatot biztosít.

A környék infrastruktúrája kiváló: a közelben hév, buszmegálló, iskola, óvoda, játszóterek, gyógyszertár, orvosi rendelő, abc és több kisebb üzlet is megtalálható. a Duna-part közelsége miatt a lakás ideális választás azoknak, akik szeretnének természetközeli, mégis jól megközelíthető otthonban élni.

A parkolás közvetlenül a ház előtt megoldott.

Bankfüggetlen hitelügyintézéssel segítem a vásárlást!
Keressenek bizalommal!
Üdvözlettel: az Ön ingatlan értékesítője:
Pántya Mónika
Platina fokozatú értékesítő
pantya. Monika@dh. Hu
+36309142874
https://dh. Hu/ingatlankozvetito/pantya-monika

Referencia szám: lk051825 FIX 3% lakáshitelre megvehető

Tetszett ez az eladó Budapest III. kerületi újszerű állapotú 3 szobás panel lakás? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó panel lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Budapest III. kerület oldal hirdetései között. Ennek az eladó lakásnak az ára 98500000 Ft és mivel az alapterülete 67 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 1470149 HUF/m2.

Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Az összes eladó budapesti lakás hirdetést tartalmazó oldalon tudsz böngészni. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Pántya Mónika összes hirdetése között, vagy akár a/az Duna House Bécsi út összes hirdetése között is.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal