Eladó átlagos állapotú panel lakás - Budapest III. kerület (93335322)
+ 26 fotó
hirdetés 1. fotó

Eladó átlagos állapotú panel lakás Budapest III. kerület

árcsökkenés figyelő
Kedvencbe Megosztás Árfigyelő
FIX 3% lakáshitelre megvehető
73 700 000 HUF

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Budapest III. kerület
  • Kategória:Lakás
  • Alkategória:Panel
  • Alapterület:70 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:3
  • Állapot:Átlagos állapotú
  • Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Hányadik emeleti:nincs megadva
  • Lift:Van
  • Parkolási lehetőség:nincs megadva
  • Fűtés:Távfűtés egyedi mérővel
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:nincs megadva
  • Tájolás:K
  • Kilátás:Utcai
  • Internet:nincs megadva
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:Van
  • Víz:Van
  • Gáz:Nincs
  • Csatorna:Van
  • Közös költség:19 800 Ft
INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
  • Üzenetküldés
  • Hívás
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom
Husz József
Husz József
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
ingatlan mutatása térképen

Hitel ajánlat

Ingatlan hirdetés leírása

A Duna felé nézö, a Szentendrei út zajától védett, 6. emeleti,...

A Duna felé nézö, a Szentendrei út zajától védett, 6. emeleti, 68 m2-es 3 szobás lakás jellemzői:

✅ 3 nagyméretű szoba (17, 15, 12 m2)
✅ mindhárom szobában klíma
✅ biztonsági bejárati ajtó, műanyag ablakok
✅ nappaliban motoros redőnyök
✅ ablakos konyha, külön kamra
✅ mindent elnyelő GARDRÓB

Mindez jó lakóközösség mellett: kultúrált lépcsőház, új lift.
A lakás az elmúlt években irodaként üzemelt, megőrizve a lakás funkciót.

A KÖRNYÉK

➡️ dinamikusan fejlődő: a környék az elmúlt években megújult a wfc projekt révén, amely modern irodákat, üzleteket és szolgáltatásokat hozott magával. a folytatásban épülő wfc II. Csak fokozni fogja ezeket.
➡️ Kikapcsolódás és kultúra: Kényelmes távolságra van az Óbudai Fő tér, kobuci Kert, a Hajógyári Sziget zöld területei, a Római-part vendéglátóhelyei. Sétatávolságon belül több edzőterem
➡️ bevásárlás: a közelben számos bevásárlási lehetőség, szupermarketek és üzletek találhatók. Flórián üzletközpont, jysk, mömax, lidl. Aldi.

KÖZLEKEDÉS

✅ gyors bejutás a belvárosba: a Filatorigáti HÉV-megálló néhány perc sétával elérhető, így a Batthyány tér vagy a Margit híd gyorsan megközelíthető.
✅ a Bogdáni úti buszvégállomás a szomszédban.
✅ Kerékpárral: a duna-parti kerékpárút azonnal elérhető, ideális a sportos életmódot kedvelőknek.

KIKNEK ajánlom?

➡️ Befektetőknek: Kiváló ár-érték arányú befektetés egy frekventált, fejlődő környéken, ahol a lakások és irodák iránti kereslet folyamatosan nő.
➡️ Fiatal pároknak/családoknak: Akik szeretnék saját elképzelésük szerint felújítani az új otthonukat, és fontos számukra a jó közlekedés és a zöldövezet közelsége.
➡️ Vállalkozóknak: Akik továbbra is irodaként használnák a jól megközelíthető, jó elosztású ingatlant.
➡️ Kutyásoknak: a Hajógyári sziget ideális terep a négylábúaknak. a szigeten kutyaiskola is működik.

--------------------------------------------
Díjmentes, bankfüggetlen hiteltanácsadással támogatjuk vevő ügyfeleinket a számukra legelőnyösebb finanszírozási döntések meghozatalában. Igény szerint megbízható ügyvédi háttérrel, energetikai tanúsítvánnyal, villamos biztonsági felülvizsgálattal és home staging szolgáltatással is támogatjuk Önt abban, hogy az adásvétel folyamata gördülékeny, valamint a lehető legelőnyösebb legyen az Ön számára.
--------------------------------------------
Az ingatlanpiacon szerzett több mint 10 éves, az építőiparban 25 éves tapasztalatommal, elkötelezettségemmel és kapcsolatrendszeremmel segítek Önnek megtalálni álmai otthonát vagy a legkedvezőbb befektetését. FIX 3% lakáshitelre megvehető

Hasonló ingatlan hirdetések




Felhívom
© megveszLAK.hu
Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal