Eladó jó állapotú panel lakás - Budapest III. kerület
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Feladva:10 órája a megveszLAK-on
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Budapest III. kerület
- Kategória:Lakás
- Alkategória:Panel
- Alapterület:70 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:3
- Állapot:Jó állapotú
- Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
- Komfortosság:nincs megadva
- Hányadik emeleti:nincs megadva
- Erkély:Van
- Lift:nincs megadva
- Parkolási lehetőség:nincs megadva
- Fűtés:Távfűtés
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:DK
- Kilátás:Kertre néző
- Internet:nincs megadva
- Klíma:nincs megadva
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:Van
- Víz:Van
- Gáz:Nincs
- Csatorna:Van
- Közös költség:9 200 Ft
- Kapcsolatfelvétel

Lukácsi Mária
+36-(70)-461-9686
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Ritka lehetőség! III.kerület Vízimolnár utcában, szép, zöld kö...
Ritka lehetőség! III. kerület Vízimolnár utcában, szép, zöld környezetben 3 emeletes ház 1. emeletén egy kiváló beosztású, világos, napos, csendes, parkra néző 4 m2-es erkéllyel rendelkező otthon eladóvá vált. Igény szerint az ingatlan teljes bútorzata megvásárolható.
A 3 emeletes, szépen rendezett, cseréptetős házban 9 lakás van. a földszinten garázsok, illetve gépház és egy 15 m2-es közös tároló.
Ha nyugodt, családbarát környezetben, a Római parttól pár perc séta távolságra szeretne élni, akkor ne hagyja ki ezt a kiváló lehetőséget!
A lakásról:
*28 m2-es, világos, napfényes nappali, zöldre néző erkéllyel
*tágas, ablakos, Elektrolux gépekkel felszerelt ( 2db 45 cm-es mosogatógép) konyha-étkező,
*2 hálószoba
*kádas fürdőszoba
*külön WC
*3, 5 KW-os Gree hűtő-fűtő klíma
*közös költség 9. 200, - Forint
*távfűtés egyedi mérés nélkül
*rezsiköltség 30. 000, -Forint/hó
A közlekedés jó, pár perc sétára van az Aquincum hév, illetve 106-os, 934-es buszok megállója. a környéken játszóterek, óvodák, iskolák, sok kis üzlet van, illetve a Római part nyújtotta kellemes kikapcsolódási lehetőségek, éttermek, cukrászdák, kávézók, hajóállomás.
Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.
Megtekintéssel kapcsolatban keressen bizalommal! Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait
Tetszett ez az eladó Budapest III. kerületi jó állapotú 3 szobás panel lakás? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó panel lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Budapest III. kerület oldal hirdetései között. Ennek az eladó lakásnak az ára 107900000 Ft és mivel az alapterülete 70 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 1541429 HUF/m2.
Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Az összes eladó budapesti lakás hirdetést tartalmazó oldalon tudsz böngészni. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Lukácsi Mária összes hirdetése között, vagy akár a/az Otthon Centrum I. kerület - Krisztina körút összes hirdetése között is.

