Eladó átlagos állapotú panel lakás - Budapest IV. kerület (42343465)
+ 12 fotó
hirdetés 1. fotó

Eladó átlagos állapotú panel lakás Budapest IV. kerület

árcsökkenés figyelő
Kedvencbe Megosztás Árfigyelő
FIX 3% lakáshitelre megvehető
85 000 000 HUF

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Budapest IV. kerület
  • Kategória:Lakás
  • Alkategória:Panel
  • Alapterület:70 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:3 + 1 fél
  • Állapot:Átlagos állapotú
  • Hány szintes az ingatlan:Földszintes
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Hányadik emeleti:Földszint
  • Lift:Van
  • Parkolási lehetőség:Utcán
  • Fűtés:Távfűtés
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:
  • Tájolás:É
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:Van
  • Víz:Van
  • Gáz:nincs megadva
  • Csatorna:Van
INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
  • Üzenetküldés
  • Hívás
Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom
Plachy Zsuzsa
Plachy Zsuzsa
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: LK044844
ingatlan mutatása térképen

Hitel ajánlat

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó 4 szobás Újpesti lakás, Budapest 4. ker.

Eladó Újpest szívében, egy 4 szobás, földszinti, tehermentes, remek közlekedési adottságokkal rendelkező 70nm-es panel lakás.

Az átlagos állapota lehetőséget ad új tulajdonosának, hogy saját ízlése szerint formálja és alakítsa át otthonává. Legyen szó új festésről, modernizálásról vagy akár teljes felújításról, itt minden adott ahhoz, hogy valaki megvalósíthassa álmait.

A lakás 70 m²-es alapterülettel bír, és a négy szoba kialakítása révén kiváló választás lehet nagyobb családok számára vagy befektetők számára, akik hosszú távú értéknövekedésben gondolkodnak.
Az ingatlan jó fényviszonyai és az utcára-udvarra néző ablakok teszik még vonzóbb környezetté a lakást.

A földszinten elhelyezkedő 4 szobás lakás nem csak méretével, hanem átfogó adottságaival is kiemelkedik a környező ingatlanok közül. a távfűtéses rendszer biztosítja a lakás állandó melegségét a hideg hónapokban. Az épület panel szerkezete garantálja az időtállóságot és a fenntarthatóságot.

Óvoda, iskola, orvosi rendelő, bevásárlási lehetőségek közvetlen közelben, közlekedést a 196, 196a, 220 buszok biztosítják, Újpest központ 10 percre gyalog.
Amennyiben az ingatlan megfelelne az elvárásainak de nem rendelkezik a teljes vételárral? Ebben az esetben a credipass munkatársai kötelezettség- és díjmentes tanácsadással állnak Ügyfeleink rendelkezésére.
Használja ki a jelenleg még érvényben lévő kedvező kamatozású hiteleket, CSOK-ot, illetékkedvezményt!
Hétvégén is várom megtisztelő hívását, abban az esetben is ha csak hitelre lenne szüksége,
Várom hívását, ha még el kell adnia ahhoz, hogy vásárolni tudjon!

Várom megtisztelő hívását: Plachy Zsuzsa 30-8695401

Referencia szám: lk044844 FIX 3% lakáshitelre megvehető

Hasonló ingatlan hirdetések




Felhívom
© megveszLAK.hu
Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal