Eladó jó állapotú panel lakás - Budapest IX. kerület
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Feladva:42 napja a megveszLAK-on
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Budapest IX. kerület
- Kategória:Lakás
- Alkategória:Panel
- Alapterület:55 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:2
- Állapot:Jó állapotú
- Hány szintes az ingatlan:Földszintes
- Komfortosság:nincs megadva
- Hányadik emeleti:4
- Erkély:nincs megadva
- Lift:Nincs
- Parkolási lehetőség:nincs megadva
- Fűtés:Távfűtés
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:Napfényes
- Tájolás:K
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:nincs megadva
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:Van
- Víz:Van
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:Van
- Közös költség:16 000 Ft
- Kapcsolatfelvétel

Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó Lakás, Budapest 9. ker.
Világos, napfényes lakás a József Attila lakótelepen, zöld környezet és kiváló közlekedés egy helyen!
Eladó a József Attila lakótelep egyik rendezett, csúsztatott zsalus társasházának 4. emeletén egy 2 szobás, jó állapotú lakás, amely ideális választás lehet saját otthonnak vagy akár befektetésnek is.
A kelet-nyugati tájolásnak köszönhetően a lakás egész nap világos és kellemesen napfényes. Az egyik oldalon hatalmas fákkal övezett belső parkra, a másik oldalon pedig a Fradi pálya irányába nyílik kilátás, így egyszerre biztosított a nyugodt, zöld környezet és a városi hangulat.
A lakás praktikus elrendezésű: az előszobából nyílik a konyha, a fürdőszoba WC-vel, a nappali, valamint két külön tárolóhelyiség is, amelyek polcrendszerrel felszereltek. a szobák parkettásak, jó állapotúak, az ingatlan egy tisztasági festést követően azonnal költözhető.
A műszaki állapot kedvező, a nyílászárók többsége korszerű műanyag ablak redőnnyel, a bejárati ajtó pedig új, biztonsági kivitelű.
A társasház az 1960-as években épült, 4 emeletes, lift nélküli épület, rendezett lépcsőházzal és kulturált, csendes lakóközösséggel.
A közlekedés kiváló: az M3-as metró és a 3-as villamos megállója mindössze néhány perc sétára található, így a belváros gyorsan és kényelmesen elérhető.
Az ingatlan per-, teher- és igénymentes, azonnal birtokba vehető, valamint megfelel az Otthon Start Program feltételeinek is.
Kiváló választás mindazok számára, akik világos, nyugodt, mégis remek elhelyezkedésű lakást keresnek Budapest egyik legélhetőbb lakótelepén.
Referenciaszám: M326054
Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.
Referencia szám: m326054 Lakáshitelre van szüksége? Kattintson!
Tetszett ez az eladó Budapest IX. kerületi jó állapotú 2 szobás panel lakás? Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel, és tudj meg többet erről az eladó panel lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Budapest IX. kerület oldal hirdetései között, vagy böngéssz tovább a megveszLAK ingatlan kínálatában. Ennek az eladó lakásnak az ára 64 900 000 HUF és mivel az alapterülete 55 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 1 180 000 HUF/m2.
Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Az összes eladó budapesti lakás hirdetést tartalmazó oldalon tudsz böngészni. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Győri Eszter összes hirdetése között, vagy akár a/az OTPip Budapest IX. kerület Üllői út 21 - OTP Ingatlanpont Iroda összes hirdetése között is.

