Eladó jó állapotú panel lakás - Budapest XI. kerület (19746299)
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 9 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 6 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotóhirdetés 12. fotó

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Budapest XI. kerület
  • Kategória:Lakás
  • Alkategória:Panel
  • Alapterület:51 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:1 + 2 fél
  • Állapot:Jó állapotú
  • Hány szintes az ingatlan:Földszintes
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Hányadik emeleti:2
  • Erkély:nincs megadva
  • Lift:Van
  • Parkolási lehetőség:nincs megadva
  • Fűtés:Távfűtés
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:Napfényes
  • Tájolás:nincs megadva
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Klíma:nincs megadva
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:Van
  • Víz:Van
  • Gáz:nincs megadva
  • Csatorna:Van
  • Közös költség:18 000 Ft
  • Kapcsolatfelvétel
Osváth Annamária
Osváth Annamária
+36-(30)-263-5393
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: M315697
Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó Lakás, Budapest 11. ker.


Csak átkelsz az utcán, és már az Etele Plázában vagy!

Kelenföld egyik legjobb elhelyezkedésű részén kínálunk eladásra egy panelprogramban felújított, 51 m2-es, 1+2 félszobás, azonnal költözhető lakást.
Az épület rendezett, kívülről szigetelt, modern műanyag nyílászárókkal felszerelt, anyagilag stabil társasház, kamerás biztonsági rendszerrel.
A lakás elosztása kifejezetten praktikus: minden szoba külön bejáratú, így ideális választás lehet pároknak, kisebb családoknak vagy akár befektetőknek is. a 4 m2-es erkély a nappalihoz kapcsolódik, kellemes kilátással és napfénnyel. a fűtést távhő biztosítja, a ház pedig hamarosan egyedi mérőórákkal is felszerelésre kerül, ami még inkább energiatakarékos működést garantál.
A lakás teljes berendezéssel és gépesítéssel együtt eladó - amit a fotókon látsz, az mind a vételár része. Modern konyhabútor, minőségi háztartási gépek, kényelmes bútorok várják az új tulajdonost, így valóban csak be kell költözni. a padlóburkolat cseréje opcionális, ízlés szerint alakítható.
A lokáció verhetetlen: az Etele Pláza, a Kelenföldi pályaudvar és a 4-es metró pár perc sétával elérhető, a környék kiváló közlekedést és teljes infrastruktúrát kínál. a közelben boltok, iskolák, óvodák, orvosi rendelők, játszóterek és a Bikás park is megtalálható. Parkolás fizetős közterületen megoldott, illetve parkolóház is rendelkezésre áll a közelben.

Ez az ingatlan ideális választás mindazoknak, akik modern, városias környezetben keresnek praktikus, azonnal költözhető otthont - kiváló közlekedéssel és minden kényelmi szolgáltatással karnyújtásnyira.

Referencia szám: m315697 Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait
 
 

Hasonló ingatlan hirdetések

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal