Eladó átlagos állapotú panel lakás - Budapest XI. kerület (39778897)
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 7 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 4 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotó

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Budapest XI. kerület
  • Kategória:Lakás
  • Alkategória:Panel
  • Alapterület:67 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:1 + 3 fél
  • Állapot:Átlagos állapotú
  • Hány szintes az ingatlan:7 szintes
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Hányadik emeleti:6
Gábris Hanga
+36-(70)-231-5075
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

XI. kerületben, Gazdagréten eladó egy 67 m²-es, 1 + 3 fél szob...

XI. kerületben, Gazdagréten eladó egy 67 m²-es, 1 + 3 fél szobás, panorámás панellakás a 6. emeleten, rendezett, liftes társasházban.

A keleti tájolásnak köszönhetően a lakás egész nap világos és napfényes. Praktikus elrendezésű: nappali + 3 külön nyíló félszoba, külön konyha és étkező, valamint külön fürdőszoba és wc biztosítja a kényelmet.

A lakás klímával felszerelt, a nyílászárók, ajtók és radiátorok cserélve lettek. a panorámás kilátás különleges hangulatot ad az otthonnak.

A környék kiváló infrastruktúrával rendelkezik: boltok, iskola, óvoda, gyógyszertár és minden fontos szolgáltatás néhány percen belül elérhető. a közlekedés remek, a belváros gyorsan megközelíthető. a ház körül ingyenes utcai parkolás biztosított.

Ideális választás családoknak, nagyobb otthont keresőknek vagy befektetésre is. FIX 3% lakáshitelre megvehető

Tetszett ez az eladó Budapest XI. kerületi átlagos állapotú 1 egész és 3 fél szobás panel lakás? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó panel lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Budapest XI. kerület oldal hirdetései között. Ennek az eladó lakásnak az ára 92000000 Ft és mivel az alapterülete 67 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 1373134 HUF/m2.

Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Az összes eladó budapesti lakás hirdetést tartalmazó oldalon tudsz böngészni. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Gábris Hanga összes hirdetése között, vagy akár a/az GDN Ingatlanhálózat összes hirdetése között is.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal