Eladó jó állapotú panel lakás - Budapest XIII. kerület
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Budapest XIII. kerület
- Kategória:Lakás
- Alkategória:Panel
- Alapterület:70 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:3
- Állapot:Jó állapotú
- Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
- Komfortosság:nincs megadva
- Hányadik emeleti:nincs megadva
- Erkély:Van
- Lift:Van
- Parkolási lehetőség:nincs megadva
- Fűtés:Távfűtés egyedi mérővel
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:NY
- Kilátás:Utcai
- Internet:nincs megadva
- Klíma:nincs megadva
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:Van
- Víz:Van
- Gáz:Van
- Csatorna:Van
- Közös költség:33 000 Ft
- Kapcsolatfelvétel

Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
ELADÓ a XIII. kerületben, Újlipótvárosban egy 2. emeleti felúj...
Eladó a XIII. kerületben, Újlipótvárosban egy 2. emeleti felújított 68nm + 3nm erkélyes, 3 szobás lakás, a Kárpát utca-Gogol utca- Duna Pearl vonzáskörzetében
- azonnal BIRTOKBAVEHETŐ!
- Jó állapotú
- 2 külön nyíló szoba, a 3. a másik kettőből nyílik
- fűtése: távfűtés(egyedi méréssel)
- ablakos konyha
- ERKÉLY
- rendezett, tiszta, liftes társasház
- jó lakóközösség
- kiváló lokáció
- 1 sarokra a Duna (rá lehet látni a folyóra)
- 3 sarokra a Szent István park
- kiváló infrastruktúra
- lokáció páratlan
- tömegközlekedés pár perc alatt elérhető.
Több bevásárlási lehetőség, Lehel piac, Westend, kávézók, éttermek mind elérhetőek.
Az elhelyezkedése miatt gyorsan bérbe lehet adni, úgyhogy gyorsan megtérülő befektetés az új tulajdonosnak.
A környéken a parkolás évi 2000ft befizetésével ingyenes.
A társasháztól egy utcányira a Duna part, a Radnóti Miklós könyvtár, Rockmúzeum, Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár, RaM-ArT Színház, a Duna Pearl épülete, rengeteg bevásárlási lehetőség, kisbolt, szórakozóhely, több étterem, cukrászda, általános iskola, gimnázium, bölcsöde, játszóterek
Rövid séta távolságra a Lehet tér. FIX 3% lakáshitelre megvehető
Tetszett ez az eladó Budapest XIII. kerületi jó állapotú 3 szobás panel lakás? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó panel lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Budapest XIII. kerület oldal hirdetései között. Ennek az eladó lakásnak az ára 95000000 Ft és mivel az alapterülete 70 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 1357143 HUF/m2.
Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Az összes eladó budapesti lakás hirdetést tartalmazó oldalon tudsz böngészni. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Ónodi-Kiss Marina összes hirdetése között, vagy akár a/az Otthon Centrum VII. kerület - Vörösmarty utca összes hirdetése között is.

