Eladó felújított panel lakás - Miskolc
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Miskolc
- Kategória:Lakás
- Alkategória:Panel
- Alapterület:55 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:1 + 2 fél
- Állapot:Felújított
- Hány szintes az ingatlan:10 szintes
- Komfortosság:nincs megadva
- Hányadik emeleti:5
- Erkély:nincs megadva
- Lift:nincs megadva
- Parkolási lehetőség:Utcán
- Fűtés:Távfűtés
- Bútorozottság:Gépesített
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:D
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:Szélessávú (>10Mbps)
- Klíma:nincs megadva
- Akadálymentesített:Részben akadálymentes
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:Van
- Víz:Van
- Gáz:Van
- Csatorna:Van
- Közös költség:11 000 Ft
- Rezsi:20 000 Ft
- Kapcsolatfelvétel
Soós Anna
+36-(70)-454-9294
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Napfényes eladó az Avason, a Középszer utcában, ahol a világos...
Napfényes eladó az Avason, a Középszer utcában, ahol a világos terek és az átgondolt elosztás valódi otthonérzetet adnak már az első belépéskor. a déli fekvésnek köszönhetően a lakás egész nap természetes fényben úszik, ami nemcsak hangulatosabbá, hanem energiatakarékosabbá is teszi a mindennapokat, különösen a hűvösebb hónapokban.
A lakás központi része a tágas nappali, amely kényelmes teret biztosít pihenéshez, családi együttlétekhez vagy vendégek fogadásához. Innen nyílik a panorámás loggia, amely redőnnyel felszerelt, így az árnyékolás és a privát szféra is megoldott. a nappalit két jól elkülönülő félszoba egészíti ki, amelyek kiválóan alkalmasak hálószobának, gyerekszobának, dolgozónak vagy vendégszobának is.
A konyha külön helyiségben található, jól átgondolt elrendezésű, kényelmesen használható. a masszív, fa konyhabútor beépített gépekkel felszerelt, a munkafelületek praktikusak, a burkolatok időtállóak. a fürdőszoba felújított, a vízvezetékek cseréje megtörtént, a wc külön helyiségben kapott helyet, ami a mindennapokban jelentős kényelmet ad, különösen több együtt élő személy esetén.
A lakás egyik kiemelkedő előnye a saját, külön zárható, 14 nm-es tároló, amely ritkaság a környéken. Ez a plusz tér lehetővé teszi, hogy a ritkán használt holmik ne a lakásban foglaljanak helyet, így az élettér mindig rendezett és jól átlátható marad.
A szobák laminált padlóval burkoltak, a többi helyiség járólapos. a hő- és hangszigetelt nyílászárók redőnnyel és szúnyoghálóval felszereltek, a biztonsági bejárati ajtó és a tömörfa beltéri ajtók tovább növelik az ingatlan komfortját és értékét. a lakás minden oldalról fűtött, a fűtést és a meleg vizet távhő biztosítja, az egyedi mérőórák beszerelése hamarosan megtörténik.
Műszaki felújítás tekintetében a vízvezetékek korszerűsítése már megtörtént, a nyílászárók cseréje szintén megvalósult, az új tulajdonosra már csak a villanyvezetékek korszerűsítése vár, így a lakás műszaki állapota jól átlátható és tervezhető.
A rendezett lépcsőház, az ingyenes parkolási lehetőség és a kiváló infrastruktúra mind hozzájárulnak a kényelmes mindennapokhoz. a tömegközlekedés nagyon jó, a Miskolci Egyetem könnyen elérhető, a közelben bevásárlási lehetőségek, óvoda, iskola és orvosi rendelő is található, így a lakás saját célra és befektetésként is kiváló választás.
Tehermentes, azonnal költözhető ingatlan, ahol a napfény, a panoráma és a praktikus kialakítás egyszerre van jelen. Ha egy olyan lakást keresel, amit élőben még jobbnak érzel majd, mint képeken, ezt mindenképpen érdemes személyesen megnézni. FIX 3% lakáshitelre megvehető

