Eladó felújítandó panel lakás - Miskolc
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Miskolc
- Kategória:Lakás
- Alkategória:Panel
- Alapterület:55 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:2
- Állapot:Felújítandó
- Hány szintes az ingatlan:Földszintes
- Komfortosság:nincs megadva
- Hányadik emeleti:8
- Erkély:nincs megadva
- Lift:Van
- Parkolási lehetőség:nincs megadva
- Fűtés:Távfűtés
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:Napfényes
- Tájolás:ÉK
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:nincs megadva
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:Van
- Víz:Van
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:Van
- Kapcsolatfelvétel

Molnár Dániel István
+36-(30)-843-0157
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: LK032119
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó lakás, Miskolc
Miskolcon a Klapka György utcában 8. emeleti, 55nm -es kettő szobás, gardróbos, teljesen felújítandó panel lakás eladó! Erkélyes Keleti tájolású a nagy szoba, a konyha és a kisebb szoba Nyugati tájolású. Mind 3 helyiségből gyönyörű, panorámás kilátás tárul elénk. Nyílászárói még eredetiek nem lettek cserélve. Távfűtéssel történik a fűtés és a meleg víz ellátás. a lakás rendkívül jó elhelyezkedésű, buszmegálló 100m-en belül található, számos üzlet, gyógyszertár, pékség séta távolságra. Az Avasi gimnázium az épülettel szemben helyezkedik el. a lépcsőház és a lakóközösség csendes kulturált. a felújítás során megvalósíthatja álmait. Amennyiben szeretné az ingatlant megtekinteni, keressen a fenti elérhetőségeken! Irodánkban bank független hitellehetőségekkel, ingyenes csok, és Babaváró ügyintézéssel várjuk kedves ügyfeleinket.
Referencia szám: lk032119 FIX 3% lakáshitelre megvehető
Tetszett ez az eladó Miskolci felújítandó 2 szobás panel lakás? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó panel lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Miskolc oldal hirdetései között. Ennek az eladó lakásnak az ára 25200000 Ft és mivel az alapterülete 55 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 458182 HUF/m2.
Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Molnár Dániel István összes hirdetése között, vagy akár a/az Duna House Miskolc, Belváros összes hirdetése között is.

