Eladó jó állapotú panel lakás - Szeged
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Feladva:3 napja a megveszLAK-on
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Szeged
- Kategória:Lakás
- Alkategória:Panel
- Alapterület:47 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:1 + 1 fél
- Állapot:Jó állapotú
- Hány szintes az ingatlan:Földszintes
- Komfortosság:nincs megadva
- Hányadik emeleti:1
- Erkély:nincs megadva
- Lift:Nincs
- Parkolási lehetőség:nincs megadva
- Fűtés:Távfűtés
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:Jó
- Tájolás:nincs megadva
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:nincs megadva
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:B
- Villany:Van
- Víz:Van
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:Van
- Közös költség:12 000 Ft
- Kapcsolatfelvétel

Kádár Zoltán László
+36-(30)-628-2141
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: M331358
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó Lakás, Szeged, Eladó jó állapotú panel lakás - Szeged
Szeged, József a. Sgt. , 47 Nm-es, 1+1 szobás, földszinti, panellakás eladó. A lakásban 1+1 szoba, konyha, kamra, fürdőszoba és wc található. A szobák laminált parketta- és parketta-, a fürdőszoba és a wc pvc-, a többi helyiség járólap burkolatot kapott. Az otthon melegét távfűtés biztosítja. Az ingatlantól 1 perc sétára bolt, vendéglátóhely, tömegközlekedési lehetőség is található, ahonnan 5 perc alatt elérhető a belváros. Az ingatlan megvásárlásához kedvező hitel is igényelhető, melynek intézéséhez szakszerű segítség áll a leendő vásárló rendelkezésére. Energetikai tanúsítvány nem áll rendelkezésre. Lakáshitelre van szüksége? Kattintson!
Tetszett ez az eladó szegedi jó állapotú 1 egész és 1 fél szobás panel lakás? Vedd fel a kapcsolatot a hirdetővel, és tudj meg többet erről az eladó panel lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Szeged oldal hirdetései között, vagy böngéssz tovább a megveszLAK ingatlan kínálatában. Ennek az eladó lakásnak az ára 53 000 000 HUF és mivel az alapterülete 47 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 1 127 660 HUF/m2.
Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Kádár Zoltán László összes hirdetése között, vagy akár a/az OTPip Szeged Széchenyi tér 6 - OTP Ingatlanpont Iroda összes hirdetése között is.

