Eladó felújított panel lakás - Szeged (57243133)
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 8 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 5 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotó

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Szeged
  • Kategória:Lakás
  • Alkategória:Panel
  • Alapterület:56 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:3
  • Állapot:Felújított
  • Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Hányadik emeleti:3
Gál Gábor
+36-(30)-324-1043
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Szép lakás, csendes helyen!

Szegeden, a Csorba utcában eladó ez a három szobás, szép állapotú lakás.

2018-Ban teljes körűen felújították: Fürdőszoba, wc, konyha szobák burkolatok stb, beleértve a víz és áramhálózatot is.

A lakás minden ablaka zöld övezetre néz, így nagyon csendes.

- 56 m2: Elosztását tekintve nappali plusz két fél szoba.
- Kifizetett panelprogram.
- Klimatizált.
- Műanyag nyílászárók, szúnyoghálóval.
- Fürdőszoba és a wc külön helyiségben.
- Lapradiátorok, digitális hőmennyiség mérővel.
- 1/1-Es tulajdonon, per és tehermentes.
- 3. emelet egy 4 szintes házban.
- Per, és tehermentes.
- Tájolásának köszönhetően nagyon világos.
- Alacsony a fenntartás.
- Szintenként, közös lom tároló, a földszinten biciklitároló.
- Nagyon jó elhelyezkedés: belvároshoz, áruházakhoz, a város tömegközlekedési csomópontjaihoz közel.

Irányár: 54 000 000 Ft
Ha bármi kérdése van, hívjon vagy írjon nyugodtan:

Gál Gábor
Szeged
+36 (30) 324-1043
gal. Gabor@apluszingatlan. Hu
(hivatkozási szám: m126939) FIX 3% lakáshitelre megvehető

Tetszett ez az eladó Szegedi felújított 3 szobás panel lakás? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó panel lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Szeged oldal hirdetései között. Ennek az eladó lakásnak az ára 54000000 Ft és mivel az alapterülete 56 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 964286 HUF/m2.

Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Gál Gábor összes hirdetése között, vagy akár a/az A plusz ingatlan összes hirdetése között is.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal