Eladó felújítandó panel lakás - Székesfehérvár
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Székesfehérvár
- Kategória:Lakás
- Alkategória:Panel
- Alapterület:52 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:2
- Állapot:Felújítandó
- Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
- Komfortosság:nincs megadva
- Hányadik emeleti:nincs megadva
- Erkély:nincs megadva
- Lift:Van
- Parkolási lehetőség:nincs megadva
- Fűtés:Távfűtés
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:K
- Kilátás:Utcai
- Internet:nincs megadva
- Klíma:nincs megadva
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:Van
- Víz:Van
- Gáz:Van
- Csatorna:Van
- Kapcsolatfelvétel

Lovassy László
+36-(70)-716-9191
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Székesfehérváron, a Tóvárosi Lakónegyedben eladó egy 52 négyze...
Székesfehérváron, a Tóvárosi Lakónegyedben eladó egy 52 négyzetméteres, két szobás 6. emeleti lakás a Toronysoron.
Két lakás egymás mellett, hasonló paraméterekkel akár együtt is megvásárolható és össze is nyitható!
Az ingatlan átlagos állapotban van, így a leendő tulajdonos saját ízlése szerint alakíthatja ki a belső teret, ami különösen vonzó lehet a felújítást tervező vásárlók számára.
-Eredeti fa nyílászárók(kivéve két helyiséget), beltéri ajtók, villany és vízvezetékek. a bejárati ajtót már műanyagra cserélték.
-Távfűtés egyedi mérés nélkül
-Közös költség 13 ezer Ft
A lakás elhelyezkedése kiváló, hiszen a Tóvárosi Lakónegyed egy csendes, zöldövezeti környezetben található, ahol a nyugalom és a természet közelsége garantált.
A környék biztonságos, barátságos közösséggel rendelkezik, ami ideális otthont biztosít családoknak, fiatal pároknak és idősebbeknek egyaránt.
A lakóépület mögött kivilágított sétány, focipályák, játszóterek, sütögető helyek is ki vannak alakítva. Így a szabadidő eltöltésére is idaális környezetet biztosít.
A közlekedési lehetőségek kiválóak: a városi tömegközlekedés egyik központja, a Jancsár utca a lakástól 10 perc alatt elérhető, a lakótelep előtt buszmegálló 5 percre, így a helyi buszjáratok gyorsan és kényelmesen elérhetőek.
Az ingatlan közelében található üzletek, lidl, aldi, spar, iskola, óvoda, bölcsöde és orvosi rendelők, gyógyszertár, amelyek a mindennapi élet kényelmét szolgálják, szintén könnyedén megközelíthetőek.
Akár bérbeadásra, akár saját célra kívánja használni, a Tóvárosi Lakónegyed egy biztos alapot nyújt a jövőbeni terveihez.
Ne habozzon, hiszen az ilyen lehetőségek gyorsan elkelnek!
Kérjük, bátran keressen minket, ha további információra van szüksége, vagy ha szeretné megtekinteni az ingatlant.
Hitelre van szüksége? Az Otthon Centrumnál bankfüggetlen tanácsadó kollégánk, díjmentes bank semleges hitelügyintézéssel áll rendelkezésére.
Segítségére lesz az önnek legmegfelelőbb konstrukció kiválasztásában. FIX 3% lakáshitelre megvehető

