Eladó felújított panel lakás - Szentes (75653633)
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 12 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 9 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotóhirdetés 12. fotóhirdetés 13. fotóhirdetés 14. fotóhirdetés 15. fotó

Ingatlan adatai

  • Feladva:1 napja a megveszLAK-on
  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Szentes
  • Kategória:Lakás
  • Alkategória:Panel
  • Alapterület:60 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:3
  • Állapot:Felújított
  • Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Hányadik emeleti:4
Lőrinczné Pörneki Anett
+36-(30)-822-9889
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó 60 m2 panel lakás, Szentes

Ár: 36. 800. 000 Ft
Szentes központjában, frekventált helyen, a 4. emeleten eladó egy 60 m2 alapterületű lakás.
A lakás teljes felújításon esett át, modern, jó elosztású, rendelkezik 3 szobával és konyhával, fürdővel, külön helységben WC-vel és egy erkéllyel. Tartozik hozzá egy közös tároló is. Parkolás az utcán lehetséges.
Közöl költsége 10. 000 Ft. a téli hónapokban a fűtési költség megközelítőleg 6000 ft.
A lakás rendelkezik kibővített 32 amperral is, mely lehetővé teszi hogy beszerelésre kerüljön főzőlap és villanysütő. a konyhát az új tulaj ízlésére bízták, így bármilyen konyhabútor, tetszés szerint bekerülhet.
Könnyen megközelíthető bolt, drogéria, iskola, óvoda, gyorsétterem. Ideális lehet fiatal csalásodok számára.
Megtekintéséhez időpont egyeztetés szükséges.
Amennyiben felkeltettem érdeklődését kérem keressen bizalommal.

Lőrinczné Pörneki Anett
06/30-822-9889 (hivatkozási szám: m127149) FIX 3% lakáshitelre megvehető

Tetszett ez az eladó Szentesi felújított 3 szobás panel lakás? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó panel lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Szentes oldal hirdetései között. Ennek az eladó lakásnak az ára 36800000 Ft és mivel az alapterülete 60 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 613333 HUF/m2.

Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Lőrinczné Pörneki Anett összes hirdetése között, vagy akár a/az Adlak összes hirdetése között is.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal